Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért nem tudok balra vetődni?...

Miért nem tudok balra vetődni? Lehet kicsit hülyén hangzik a kérdésem de valamiért nem tudok balra vetődni. A jobbra vetődéssel nincs gondom, de balra valahogy nem megy. Egy középszerű kapus vagyok, azért fontos a kérdés.

Figyelt kérdés

2014. aug. 15. 17:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom,de nekem se megy a balra vetődés , mondjuk én csak hobbi szinten focizgatok.Jobb kezes vagy?
2014. aug. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet azért, mert jobb lábas vagy. Lehet hülyeség, de én bal lábas vagyok és ha kapuban állok, akkor jobban szeretek balra vetődni:)
2014. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, jobb kezes és lábas vagyok
2014. aug. 17. 13:41
 4/6 Dózsabimbó válasza:
A jobblábasok általában ballal rugaszkodnak el, ezért tudsz jobbra vetődni, de balra nem.
2014. aug. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. Mindenkinek van valami gyengéje. Profi kapusoknak is volt egyszer. Csak nekik az edzőjük tudta mi az, és gyakoroltatta velük. Nekem megy mindkét oldalra vetődés, de régebben én se tudtam balra vetődni. De 1 hétbe telt ezt kiküszöbölni. Nyáron barátom nálunk volt 1 hétig és különböző videókból (youtube a barátod) gyakoroltunk. Elsőnek csak mondhatni elfeküdtem a labdáért, ő csak gurította, és szépen haladtunk. 1 hét után ugyan úgy problémás volt oda vetődni de már nem volt bennem az a fajta korlát mint régebben. Aztán tudtam gyakorolni már bármikor, akár meccseken is. És szépen lassan belém rögzült. Szerintem (de lehet hülyeséget mondok) valami féle bizalom hiány. Én mindig féltem hogy megsérülök, meg hát bal oldal az olyan ügyetlen stb.. és amíg így álltam hozzá rossz volt. Szerintem gyakorolj te is, és ha érdekel linkelhetek hasznos videót, vagy segíthetek.


Amúgy 16/f és hobbi szinten focizok nagy pályán, és nagykapuban. Heti egyszer járok le egy nálam idősebb társasággal, átlagba mindenki húszév feletti. Szóval profi nem vagyok de hidd el tudok védeni, kérdezz nyugodtan:)

2014. aug. 18. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)) nagyon sokat segítettél :)) a videót azt nagyon megköszönném ha linkelnél, persze hogyha csak nem nagy probléma számodra
2014. aug. 20. 14:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!