Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Már késő lenne elkezdenem a...

Már késő lenne elkezdenem a kézilabdát?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és lány, és eléggé tetszik ez a sport. Szerintetek 17 évesen már késő lenne elkezdenem?

2015. febr. 7. 19:18
 1/5 anonim válasza:
Attól függ hogy mekkora sikert szeretnél elérni, mert profi ligákba már nem valószínű hogy bekerülnél viszont amatőrbe van esélyed. De ha valamilyen sport tetszik akkor érdemes belefogni még hogyha csak hobbiból is.
2015. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom, hogy először keress fel egy megyei szintű csapatot, 100 % hogy befogadnak. ( [link] Katt a "Versenyek"-ra, ott pedig a megyédre.) Jó eséllyel NB (nemzeti bajnokság) szintű csapatok tartalékjai/utánpótlásai is lesznek a megyében, ezek edző észrevehetnek téged, NBII vagy akár NBI/B is kifuthat belőle.
2015. febr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!!
2015. febr. 8. 17:45
 4/5 anonim válasza:

Szerintem egyántalán nem késő elkezdeni.

Én 16 évesen kezdtem el kézilabdázni

, ma meg már nb1\b felnőtt kerettag vagyok


18/F

2015. márc. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Remélem, mert nagyon szeretnék kézilabdázni.

Olyan jó lehet neked! :D

2015. márc. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!