Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 13 éves vagyok, eddig nem...

13 éves vagyok, eddig nem jártam focizni, de szívesen elkezdeném. A?

Figyelt kérdés

Lehet arra esély, hogy profi játékos váljon belőlem?

Gondolom nagy játékos már nem lehetek, de szívesen lennék edző, ahhoz pedig ugye nagy előny a profi játékosmúlt.


2015. jan. 17. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

13 évesen már elég késő elkezdeni ahhoz, hogy profi legyél.. Általában 7-8 évesen kezdik, sokan még ennél is hamarabb. Persze nyilván attól is függ hogy egyesület előtt mennyit fociztál, de szerintem engedd el ezt a dolgot.


Nem kell ahhoz focistának lenned, hogy edző legyél.. Edzői tanfolyamot már tizenévesen el lehet kezdeni. Ha van amatőr focicsapat a környéketeken jelentkezhetsz az edző mellé segítőnek, lehet hogy örülne valakinek, te meg elleshetsz 1-2 dolgot.

2015. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Magyarmanó ***** válasza:
Ronaldinho 17 évesen lett igazolt játékos és nézd meg, hogy mit ért el, ilyen technikás játékos talán soha többet nem lesz, mint ő, ha látsz magadba egy csekély potenciát is a futballra próbáld meg, elsőre egy megyei csapatba érdemes leginkább aztán onnan felfelé, egy NB II még akkor is benned lehet ha egyenlőre nem is vagy túl ügyes 13 évesen én se voltam ügyes most meg én azt gondolom, hogy NBII-es biztosan lehetek, ha nem több szóval fő a kitartás és a "mindentbeleadok" edzés és nem lesz gond.
2015. jan. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Magyarmanó


Na igen, de Ronaldinho(ahogy sok másik brazil világklasszis) egész gyerekkorában focizott a strandon/utcán, és igazolt futsal játékos is volt, szóval azért nem úgy működik a dolog hogy 17 évesen beesett egy fociedzésre aztán vitték is a PSG-be.

2015. jan. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Magyarmanó ***** válasza:
0%

Nem mondod:D


Én is igazolt labdarúgó vagyok szóval azért belelátok de én ismerek olyat aki 15 évesen ha lejönne edzésre NB II-ig de akár egy kisebb NB I-es csapatig is juthatna, nyilván ő sokat van lent és focizik de általában aki klubba akar játszani az előtte már lent játszadozik jó ideje, én se mentem egyből klubhoz meg szerintem aki 10 év fölött kezdte senki se, de én azt mondom, hogy attól, hogy valaki 13 évesen béna magyar szinten még elérhet valamit, egy NB II-t akár úgy is ha még érzéke se sok van hozzá, aki kitartóan edz az ennyi idősen is elérhet még valamit.

2015. jan. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Magyarmanó

17 évesen lett igazolt labdarúgó. Valóban, és mint egy "hithű" brazil, előbb tanult meg focizni, mint járni, vagyis már már 6 éves korában napi szinten focizott a szünetekben, délutánonként. 13 évesen a kedves kérdező sem igazolt labdarúgó lenne, hanem elkezdene valamit, 6-7 évvel később, mint ahogy a profi labdarúgók.

2015. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Magyarmanó ***** válasza:
13 évesen miért ne lenne igazolt labdarúgó? xd Én 12 éves korom óta vagyok az, és a magyar NB I-ig egy kis munkával eljuthat ennyi idősen még a legtöbb ember, jó eséllyel ő is szokott focizgatni, ne akarjatok már ilyen k-r-a okosak lenni..
2015. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!