Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Amit ma csinált a barcelona...

Amit ma csinált a barcelona csak szerintem egy vicc?

Figyelt kérdés

25 lövésből 2 ment kapura.

BL-ben meg persze hajtanak mint a halál, amikor meg félgőzzel le tudnák alázni a másik csapatot, akkor meg elszórakozzák.. nem értem egyszerűen


2014. dec. 13. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy biszem-bäszom csapattól?
2014. dec. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hát igaz.

de sajnos nem volt mennyei, így csak ezekre a szar biszem-b.a.s.z.om csapatokra tudtam fogadni:(

2014. dec. 13. 20:43
 3/5 TallandThin Boy ***** válasza:
Hát ez tényleg gáz volt. 3-4 gól simán elvárható lett volna. Mondjuk a Barcával néha van ilyen, a Reallal nemigen :)
2014. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A Barcánál valami nagyon nem stimmel, a bajnokságban egyre többször bukdácsolnak, pedig egy Messi-Neymar-Suárez csatársortól elvárná az ember a gólokat.
2014. dec. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem meglepetés az x annak tudatában, hogy az előző szezonban is óriási szerencsével tudtak fordítani 0-2-ről. Vannak olyan csapatok akikkel szemben a katalánok szinte mindig megszenvednek (Getafe, Sociedad, Bilbao). Ráadásul ez a Barca már nem az a világverő nagycsapat ami volt, hanem egy Arsenal szintű erős középcsapat, egy nulla középpályával és egy alkalmatlan edzővel. Ennek tudatában is elég őrültség a győzelmükre fogadni, főleg, hogy csak 1.2 szorzó körül fizetett. Óriási hiba volt elengedni Fabregast, mert így a nagy 3-as elöl teljesen meg van fojtva, de az is igaz, hogy már a labdajáratás sem úgy megy mint régen.
2014. dec. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!