Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vannak Magyarországon futball...

Vannak Magyarországon futball iskolák?

Figyelt kérdés
és ha igen hogyan lehet jelentkezni,ez is olyan,mint a felvételi?
2010. jan. 23. 17:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan középiskolák, ahol a foci, és a mozgás az elsődleges, a humán tantárgyakból csak szintentartás van.

Termszetesen megnézik hogy terelgeted a labdát.

Van pl. Pacsán, Csurgón.

2010. jan. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Aha,értem,de mégis,hogy működik ez?odamegyek jó napot kívánok én vok az xy szeretnék focista lenni,vagy hogy képzeljem el?amúgy zalai vagyok,szal jó,hogy közeli helyeket ajánlottál,köszi:)visszatérve én nekem már van 2 szakmám,szóval 2éve nem ültem iskolapadba(20 múltam)ez remélem nem hátrány,
2010. jan. 23. 18:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Előzö vagyok. Ugyanúgy kell jelentkezni, mint egy rendes tanévre. Lassan meg is érdeklődhetnéd. Keress rá ezekre az iskolákra, és kérj elérhetőséget.
2010. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
általában van 1 fizikai és 1 elbeszélgetés része...a fizikain nézik a gyorsaságot,a technikát-labdavezetés,lövések,cselek-,van ahol a jelentkezőkből csapatokat csinálnak és játszani kell 1-2 meccset h kiderüljön mennyire vagy csapatjátékos..ez elbeszélgetés meg a szokásos..miért szeretnél ide jönni?miért szeretnéd ezt csinálni?..stb..Kaposváron és Szombathelyen is van..
2010. jan. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igazából azért,mert ehhez értek a legjobban,szeretem csinálni,régen nem volt elég önbizalmam,mivel még gyerek voltam,de most úgy vagyok vele,hogy nehéz lesz,mert tudom hogy az lesz,de akkor is akarom,semmi mást nem tudnék őszintén boldogan csinálni,van 2 szakmám,de egyik sem érdekel.2 hónapot legalább el kéne mennem dolgozni,ahhoz hogy tudjak cipőt felszerelést venni,mert a régi dolgokat már kinőttem,amit írtál egyébként utolsó válaszként nagyon tetszik,szeretem a kihívásokat,és lehet hihetetlenül hangzik,de azokat akiket nem ismerek sokkal jobban játszok együtt,mint ismerőseimmel,szeretem ha van súlya annak,amit szeretek,ugyan akkor néha eszembe jut,hogy van e értelme visszamennem,meg tudok ebből élni,vagyok elég jó?mindennél jobban szeretném,de ez nem ilyen egyszerű sajnos.Nem sajnáltatni akarom magamat,de a családomnak van elég gondja,csak magamra számíthatok.
2010. jan. 27. 09:28
 6/10 A kérdező kommentje:
egyébként,hol tudok jelentkezni,néztem Csurgó honlapját,de nem látok olyan lehetőséget,megköszönném,ha belinkelnéd.
2010. jan. 27. 09:31
 7/10 anonim válasza:
ezek általában középiskolák...és középiskolai jelentkezési lapot kell kitölteni..írd be a keresőbe h csurgói középiskolák,ott megtalálod..
2010. jan. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hátha ha fiatalabb korodban elkezdted volna... Rálehet fogni hogy nem volt önbizalmad, dehát kikellett volna tartani. Anno én én vmi 11 évesen jelentkeztem mindenhol én voltam a király aztán kicsit meglepett hogy mindenki olyan jó volt mint én:) Aztán jó volt meg minden, de újként elég szar beilleszkedni, mert kb 20x sz*pattak meg úgy hogy "csabi ide!" xD
2010. jan. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van a Liverpoolnak valahol Magyarországon egy akadémiája, onnét került ki Gulácsi Péter és Németh Krisztián is. Simonban nem vagyok biztos, de talán ő is.
2010. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Innen kerültek ki ők a Liverpoolba.Egyébként,tényleg előbb kellett volna kezdened de amint látom elhatározott vagy.Sok sikert!

2010. jún. 29. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!