Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Vélemények erről a Manchester...

Vélemények erről a Manchester Utd kezdő 11-ről?

Figyelt kérdés
De Gea, Hummels, Rafael, Shaw, Blind, Nigel De Jong, Mata,Di Mária, Vidal, RVP, Rooney. Sztem még lehetséges hogy össze is jön a nyár végére!

2014. aug. 25. 13:29
 1/6 anonim ***** válasza:

És ezt milyen formációban küldenéd pályára?


Hummels szerintem esélytelen. Vidal is inkább nem, mint igen.


Én visszatérnék négy védőre, középen Jones és Rojo, Blackett meg elsőszámú csere lenne nálam,, szerintem nagy tehetség a srác és nem is annyira sérülékeny talán. Két szélen Shaw és Rafael, vagy Rafael helyett valaki új, mert ő is többet sérült mit amennyit nem.


Középpálya: DM-Herrera/Vidal-Mata-Januzaj


Elől meg Roo és Rvp természetesen.


De Gea

Rafael/? - Rojo - Jones - Shaw

Di Maria-Herrara/Vidal-Mata-Januzaj

Rooney-RVP

2014. aug. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hummels középső védő és sztem illene rojo mellé.Egyébbként a Blind-et védőnek gondoltam volna, de ez ténleg elvetélt ötlet.
2014. aug. 25. 14:56
 3/6 A kérdező kommentje:
A Januzaj-ról megfeletkeztem, ő ténleg jó lenne a bal szélre és akkor nincs védekező középpályás, azaz De Jong.(pár hete szó volt róla, hogy ő is jön)
2014. aug. 25. 14:58
 4/6 anonim ***** válasza:

Álmodjatok csak Vidalról azt szabad de hogy nem megy oda az tuti :D

Amúgy a véleményem a MU-ról annyi hogy Milton Keynes Dons FC :D

2014. aug. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy kinek drukkolsz, (gondolom Angliábol valakinek) a United jobb bármelyiknél trófeákat nézve, és ez nem History Chanel. Nekem meg ez a véleményem :)
2014. aug. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hummels nem megy,a maradék 3-ból is talán csak 1 valaki.Utolsó,nem angol csapatnak szurkolok,nincs bajom az Uniteddel sőt sajnálom a szurkolóikat de ami megy ott az szégyen és az MK Dons után nem lehet a trófeákkal takarózni mert ez nagyon kínos.
2014. aug. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!