Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Manchester United-es jó...

Manchester United-es jó minőségű, igényes plakátokat hol találok?

Figyelt kérdés

#Manchester #minőség #igényes #United-es #plakátokat
2014. aug. 5. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Az Europosters.hu-n sok van, ott lehet válogatni.
2014. aug. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Oh, köszönöm szépen.:)
2014. aug. 17. 15:06
 3/7 A kérdező kommentje:
S egyéb más oldal esetleg?
2014. aug. 18. 17:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom, magyar oldal szerintem kevés van, ami ilyennel foglalkozik, esetleg valami focis webshop-okon lehet találni, de nem tudom. Ha rákeresel Google-n angolul, akkor lesz nagyon sok angol oldal, de én azokhoz nem értek, mindig is németet tanultam sajnos, ezért angolul nem nagyon tudok, max. az alapdolgokat (meg a "Glory Glory Man United" szövegét :) ). Én pont ezért vagyok hátrányban mezvásárlással, mert magyar oldalon nehéz találni, a ManUtd.com-ról meg az angol nyelv miatt fogalmam sincs, hogy hogyan rendeljek.
2014. aug. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem.:) Én igazság szerint valamennyire tudok angolul, de nem nagyon mernék rendelni külföldi internetes oldalakról, mert annyira azért nem értek hozzá. Magyar oldalt pedig az általad említett oldalon kívül nagyon nem is tudok. Azért köszi még egyszer!:)
2014. aug. 19. 18:17
 6/7 anonim válasza:
Www.keppessport.hu
2015. júl. 23. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt írja, a weboldal nem érhető el. Biztos jó cím amit megadtál?
2015. júl. 24. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!