Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Az emberek mi alapján döntik...

Az emberek mi alapján döntik el, hogy melyik csapatnak szurkolnak? Kikre mondják azt, hogy divatdrukker?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a divatdrukker, aki mindig az éppen legerősebb, legfelkapottabb csapatnak szurkol. Nem tart ki egy csapat mellett sem.
2014. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A normális (nem divat) drukkerek főleg lakóhely vagy családi hagyomány alapján szurkolnak csapatnak.
2014. aug. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

#1: És ha valaki többek között azért is (de nem csak azért) kezdett el az egyik csapatnak szurkolni, mert ők a legjobbak, de kitart mellettük? Akkor nem az, ugye?

#2: És ha külföldi csapatról van szó, a családban meg senkit sem érdekelt a foci?

2014. aug. 14. 14:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Külföldi csapatoknál általában a szimpátia dönt.
2014. aug. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a legjobban ez az írás közelíti meg a valóságot:


[link]


S bár nem akarok úgy tűnni, mint akinek nincs saját gondolata, de egyetértek a cikkel, mivel semmilyen jobb magyarázatot nem találok arra, hogy egy átlag magyar panellakó ugyan miért drukkol egy katalán csapatnak.

2014. aug. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én meg egyáltalán nem értek egyet a cikkíróval. Csak azért, mert Messi nem a nagybátyám, és nem is Barcelonában születtem, mért ne szerethetném őket? Meg akkor csak magyar zenét hallgassak, hiszen a többihez nincs közöm? Szerintem ez nevetséges.

De azért neked is köszönöm a választ.

2014. aug. 14. 20:53
 7/8 anonim ***** válasza:
10%

"Csak azért, mert Messi nem a nagybátyám, és nem is Barcelonában születtem, mért ne szerethetném őket?"


Mert szerintem totál érdektelen a te szempontodból, hogy a világ másik szegletében játszó focicsapat, aki egyébként nem is tud a létezésedről, éppen győz-e, vagy nem. Mi a közös pont közted és a Barca között?


"Meg akkor csak magyar zenét hallgassak, hiszen a többihez nincs közöm? Szerintem ez nevetséges."


Hol láttál ilyet leírva a cikkben? Rosszul értelmezted, nem azzal van baj, ha külföldi zenét hallgatsz, hanem ha árkon-bokron át rajongsz a külföldi zenéért. Pl. "Britney Spears szar, Madonna a legjobb" Erről lett volna szó.

2014. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt nevezném divatdrukkernek, aki néhány éve még azt se tudta, hova valósi csapat a PSG, Man. City (régebben Chelsea, stb.), aztán amikor odajött egy milliárdos, és felvásárolta a világ aktuálisan legjobb játékosait, akkor hirtelen rögtön nekik kezdett el szurkolni teljes erőbedobással.
2014. aug. 21. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!