Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a bajotok az FC Barcelona-v...

Mi a bajotok az FC Barcelona-val, kedves Real Madrid szúrkolók? Miért mondják mindenkire, hogy divatdukkerek?

Figyelt kérdés

Miért mondják, hogy cs.icska Barcások? Miért cs.icskák? Világ (egyik) legjobb csapata .. Akkor miért sz@r?

Ja, csak mondom, hogy ma a Barca veri a Realt! :)



2012. aug. 29. 22:27
1 2
 1/12 anonim válasza:
Kedves testvérem ugyan azért amiért ti fikázzátok a realt!:D Én real drukker vagyok de nem nézem le a barcát!:D
2012. aug. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 DownDownDown ***** válasza:
aha,ma a barca veri a realt :).nem mindenki divatdrukker,csak az aki semmit sem ért a focihoz,és úgy mondja hogy ma sz0pik a barca,kcsg barca, . ja és ne általánosíts,nem mindenki mondja hogy csicska barca,én elismerem őket,jól játszanak,de én se a realnak se a barcának nem szurkolok
2012. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
más csapatok közt is van rivalizálás de a szrkolóik nem szidják úgy egymást mint a real és barca szurkolók egymást és egymás csapatát(tisztelet a kivételnek) sztem szánalmas én pl Chelsea drukker vagyok mégse szidom az MU-t Arsenalt vagy Cityt a bayernosok sem szidják a dortmundosokat a Milanosok se az Intert(na jo vannak kivételek akik szidják egymást de nem annyi mint a real és barca közt) ráadásul sem a real sem a barca nem a világ legjobb csapata csak a legjobbak közt van de hülyeség h sokszor azon vitatkoznak h a barca vagy a real a világ legjobb csapata szánalmas az egész(mondom még 1szer tisztelet a kivételnek9
2012. aug. 29. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
am nagyon nyer a barca :)
2012. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Te biciklibelsőben élsz?:D Fordítva is igaz az egész dolog. Ugyan ezt a kérdést feltehetném csak, a Madriddal helyettesítve.

A divatdrukker pedig azt jelenti, hogy valaki mindenki annak a csapatnak szurkol, akinek épp a legjobban megy. És nézd meg hogy mielőtt a Barcelona ennyi címet nyert, hány szurkolója volt a mostanihoz képest. :)

2012. aug. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Válasz25 ***** válasza:

És mielőtt Ronaldót és Kakát megvette a Real hány szurkolója volt a Realnak?

Hirtelen a sok Milános és Manchesteres szurkolóból Real fan lett.Ez felettébb érdekes dolog.

2012. aug. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

Nekem semmi bajom. Van ellenfele a Madridnak és ez jó. A Barcelonat mindig tiszteltem és fogom is. Ronaldinho a kedvencem volt, nagyon oktatta a mezőnyt. Büszke vagyok arra, hogy Kocsis és Kubala a Barcelonaban játszott. Ez egy nagy klub, nagy hagyományokkal és tradíciókkal. Kitartanak az elvük és taktikájuk mellett. Nagyon fontos nekik a saját nevelésű játékosok. Szinte már egy család.


A mostani generáció pedig megismételhetetlen szerintem. Vagyis ez a 2. Puyol, Xaxi, Iniesta, Fabregas, Messi, Piqué. Ekkora csapat saját nevelésekből nehezen jön össze még egyszer.(Az újat is látjuk Tello, Cuenca, Montoya nem az a szint talán az a Deulofeu gyerek.)


Szóval én tisztelem őket, az ellenfelet mindig tisztelni kell. Nekem inkább a Barca szurkolókkal van bajom, hogy ezt a tiszteletet nem adják meg és nem tudnak pontosan írni(*szurkolók) :)


Hala Madrid!

2012. aug. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
hahaha! nyert a real madrid
2012. aug. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Mivel a Barcelona unalmas játékot játszik és úgy viselkednek mint a kislányok.

Egyébként ti is szidtok minket meg Ronaldot, hogy egoista aközben ccsak nem olyan áll szerény mint a törpe (Messi).

2012. szept. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
na már itt is megy....
2012. szept. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!