Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen edzést javasoltok egy...

Milyen edzést javasoltok egy kapusnak? Hogyan legyek nagyon jó kapus?

Figyelt kérdés
2014. júl. 23. 13:10
 1/3 anonim válasza:
Kispálya, vagy nagypálya?
2014. júl. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nagy
2014. júl. 23. 15:03
 3/3 Kutyagyerek válasza:
Én kapus vagyok, 2 éve se védek, 1 évet csak úgy védtem hogy edzésekre jártam, semmi más. Utána leigazoltak, 10hónapja védek nagypályás mérkőzéseken úgy hogy csere voltam, és 20percekre álltam be. A szezon végére utolsó 5 meccsre megkaptam amit akartam, kezdő lettem. Csak ugye nincs annyi tapasztalatom mert nem nagyon állítottak be meccseken stb... és a kellemetlen helyzeteket nem tudtam elkerülni (haza adások, szögletnél vagy beadásnál kijövetel stb stb) zavarba jövök akkor és félek hogy elrontom. Régebben ilyen voltam de megtanultam hogy nyugodtan kell, a haza adásokat jobban oldom meg, ha jönnek rám is nálam vana labda simán betolok egy lövőcselt és lepasszolom a védőnek stb. Megtanultam csak merni kell és semmi más. Na meg még kint is kell tapasztalatod, labdakezelés kondi, stb... Szóval csak az a lényeg hogy szorgalmas legyél és türelmes. Amúgy ha jársz valahova csapatba akkor miért kérdezed hogy, hogy edzél? ott nincsen kapus edző?
2014. aug. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!