Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudok röplabdázni? Valamil...

Hol tudok röplabdázni? Valamilyen felvételi kell? nyáron valahol edzés?

Figyelt kérdés
15 éves leszek és imádom a sportot,már 5 éve játszom.Hogy/hol tudnék bejutni egy csapatba vagy egyesületbe az én korosztályomban? egyáltalán mi ennek a menete? tudom sok az ilyen kérdés és olvasgattam is egy párat de nemigazán találtam sok egyértelműt...

2014. júl. 15. 20:25
 1/6 anonim válasza:

Szerintem a te korodban még a legtöbb helyre bevesznek,ha igazán jó vagy. MIvel nem írtad hogy hol is érdekelne ez helyileg,ezért leírom a legtöbb utánpótlást működtető egyesületet:

Békéscsaba:BRSE

Budapest:UTE

Budapest:MTK

Budapest:Vasas

Budapest:TF SE KRA

Gödöllő:TEVA Gödöllő

Kaposvár:RÖAK,KASI

Kecskemét:KESI

Ezek csak az élvonalbeli csapatok.Ezeknél tudod a legtöbbre vinni,ha tényleg ezzel akarsz foglalkozni a késöbbiekben is,ha ezek közül egyet sem találsz szimpatikusnak,vagy közelinek mg mindig ott vannak az NBII-es csapatok utánpótlás műhelyei.. ( Bővebb információ a hunvolley.hu oldalon) Nyáron nem tudom hogy melyik tart edzéseket,mivel júniusban végez ér a szezon,júliusban van egy hónap pihenő,és utána augusztus elején kezdődik meg az alapozás a következő szezonra:))

2014. júl. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen koszonom:))

Ment a zold kez:D

2014. júl. 16. 11:24
 3/6 Cseri Bogáta ***** válasza:
A RUNKIL-t kifelejtetted... :-)))
2014. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

utolsónak is nagyon szépen köszönöm,szintén jár a zöld:DD

elnézést,hogy ilyen értetlen vagyok de lenne még egy kérdésem:DHogy vesznek be az egyesületbe?:)fel kell hívnom az edzőt?:o és ha ezt megtettem meg is néznek vagy szimplán elkezdhetek járni?:OMert eddig csak az MTK oldalán találtam ilyen regisztrációs "űrlapot"...

Eddig egyébként vagy MTK,UTE vagy Runkil:DD

2014. júl. 17. 00:17
 5/6 anonim válasza:
megkeresed őket egy elérhetőségen és (szerintem) meghívnak egy próbaedzésre és utána jön az éles helyzet:)
2014. júl. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen:))
2014. júl. 19. 11:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!