Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Brazíliában már zavargások...

Brazíliában már zavargások vannak?

Figyelt kérdés

2014. júl. 9. 07:05
 1/4 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Mozgósították a hadsereget, a lázadók elkezdték lerombolni a stadionokat, meg állítólag egy fegyverraktárat is feltörtek. A német állampolgárokat elkezdték kimenekíteni az országból... Sao Paulo-ban már meglincseltek több német szurkolót is. Angela Merkel bejelentette, hogy ha ez így folytatódik csapatokat küldenek Brazíliába. 3. világháború lesz? :( Félek.
2014. júl. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem poénból írtam a kérdést de ez megnevedtetett. azért írtam mert a VB előtt volt valami műsör amiben arról beszéltek hogy a minimum az hogy Brazília nyeri meg a VB-t mert ugye sok tiltakozás volt meg tüntetések és csak úgy lehetne lecsítitani őket ha megnyerik a VB-t.
2014. júl. 9. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem senki nem gondolta komolyan, hogy ez a brazil csapat meg fogja nyerni a vb-t. Emiatt, egy ilyen instabil országnak nem is szabadott volna odaadni a rendezés jogát. Egyébként lehetett számítani a balhéra: [link]
2014. júl. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
93%
forradalom lesz.
2014. júl. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!