Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék Brazíliában focizni?

Szeretnék Brazíliában focizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14éves vagyok nem játszok (még) sehol de azt mondják a tanárok emberek hogy nagyon jól focizom. Sok jó cselt megtanultam olyanoktol mint pl.: Neymar,Ronaldinho,Roberto Carlos... Szerintetek lenne esélyem kikerülni pl.: a Flamengoba vagy a Fluminensebe?
2013. dec. 1. 20:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, ahhoz már jó ideje fociznod kéne és nem ilyen megyei vagy iskolai szinten, hanem valami egyesületbe, hogy egyáltalán esélyed legyen rá. De amilyen utánpótlás képzés van itt Magyarországon úgy is csak minimális esély lenne erre szerintem. Brazíliába a gyerekek nagyon kicsi korban elkezdenek focizni és az egyesületeknél a tehetségesebbeket kifejezetten erre oktatják és nevelik. Neked 14 évesen akkora lemaradásod van már hozzájuk képest amit kizártnak tartok hogy belehet hozni, pláne egy olyan országba ahol az edzők nem is értenek hozzá komolyabban...

Oké, hogy a brazil élvonal elmarad azért az európai elittől, de tőlünk akkor is fényévekre vannak.

2013. dec. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D
2013. dec. 2. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!