Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » 15éves vagyok 183cm magas...

Kiss Norbert-Lajos kérdése:

15éves vagyok 183cm magas 55-60kg szóval sovány vagyok, azt akarom töletek kérdezni hogy hogy kezdjek el focizni?

Figyelt kérdés
Nem fociztam még csak a haverokkal, kapus is állok csak az ahelyzet hogy ha nincs kesztyüm félek a labdától, elég gyorsan szaladok, 50m 6.3másodperc alatt megvan cseleket vagy hasonlókat nem nagyon tudok, de néha elkap egy olyan érzés hogy nem akarok átlagos ember lenni, ilyenkor meg elkezdek dekázni abbol megcsinálok vagy 6ot 7et .
2013. nov. 17. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Iratkozz be a sulid focicsapatába. Sosem voltam otthon a foci témában, de ha szeretnél valamit, akkor bele kell kezdeni minél előbb.
2013. nov. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól mondja az #1 iratkozz be valahova. Ha a barátaid járnak valahova oda is elmehetnél, legalább ismernél valakit. Meglátnád, hogy tényleg akarsz e, vagy meg van e a minimális tehetség. A cselek nem létfontosságúak, ha gyors vagy az éppen elég ha csak megtolod az ellenfél mellet a labdát. 6-7 deka az semmi, ne haragudj, gyakorold naponta, egyszer majd ráérzel a technikára. 183cm 55-60kg az nem a legelőnyösebb, szerintem pakolj magadra egy kis izmot.
2013. nov. 18. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy a sulinak nincs focicsapata :)), am nincs hova menyek súlyozni, max ithon egy kevés edzés 15-35 fekvőtámasz megy , 70 felülés is durván..
2013. nov. 18. 17:57
 4/6 A kérdező kommentje:
Beszéltem anyumékkal hogy menyek valahova focizni, itt egy helyiközségben lenen csapat Minden héten Csütörtökön van edzés, még kérek infó a haveroktól:P
2013. nov. 18. 17:59
 5/6 anonim válasza:
"Nem akarok átlagos ember lenni" a focisták nem átlagosak?🤔
2016. dec. 30. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
🤔
2017. aug. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!