Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki, aki ért a focihoz!...

Valaki, aki ért a focihoz! Válaszolnátok pár kérdésre?

Figyelt kérdés

Most kaptam rá a focira, úgyhogy még hülye vagyok hozzá. :D Ezért légyszi segítsetek. :)

1.: Mi az a les?

2: Van olyan szabadrúgás, ahol csak elrúgják a labdát, me van olyan is, amikor a kapu előtt sorfal van. Ez mi? És mitől függ?

3: Mikor kapnak szögletet?

4: Mikor van 11-es?

5: Hol van a 16-os? A kapu előtti két téglalap?


Ezekre nem biztos, hogy van még válasz, de ha van, akkor ezekre is válaszoljatok légyszi.

6: A VB után Neymar már csak a Barcában fog játszani?

7: Mindig ugyanabban az időpontban szoktak Barcelona meccseket adni? Ha igen, mikor és melyik csatornán?


Ha valaki válaszol, előre is köszi. :D



2014. jún. 24. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

1.A les az az amikor az ellenfél játékosa a védők mögött van a labda elrugásakor

2.Szerintem te a közvetlen és közvetett szabadrugásokra gondolsz

3.SZöglet akkor van ha az alapvonalról úgy megy ki a labda hogy a térfélen otthon lévő játékos érintette utoljára

4.Akkor van tizenegyes vagy büntető ha a tizenhatoson belül történik szabálytalanság.PL: kezezés

5.Igen a kapu előtti nagy téglalap

6.Neymar fog játszani még a braziloknál is pl:barátságos meccseken,a jövő évi Copa Americán

7.Nem hiszem hogy mindig ugyan abban az időpontban lenne mert a Barcelona a Bajnokok ligájában és a spanyol kupában,Spanyol ligában is játszik

2014. jún. 24. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lány vagy fiú vagy?és hány éves?
2014. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nagyon nagyon köszi. :)

16 éves lány vagyok. :)

2014. jún. 24. 16:55
 4/6 anonim ***** válasza:

2. Ha pl a Brazilok a Kameruniak kapujához közelről lőhetnek szabadrugást, akkor a Kameruniak sorfalat állhatnak a kapu előtt (nem kötelező), hogy a brazil játékos, aki lövi a szabadrugást (pl Neymar) ne tudjon könnyen gólt lőni a szabadrúgásból. Ha messziről van a kaputól a szabadrúgás akkor értelemszerűen felesleges sorfalat állni.

Próbáltam a lehető legérthetőbb módon elmagyarázni :D

2014. jún. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Óó, köszi. :D És külön örülök, hogy a Brazilokat és Neymart hoztad fel példának. :D
2014. jún. 25. 15:52
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy még fent vagy e az oldalon, de ha ilyen alapvető dolgokkal nem vagy tisztában, akkor olvass utána.

A labdarúgó mérkőzések fogadását meg ne is kockáztasd meg.

2023. febr. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!