Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért istenítik ennyire sokan...

Miért istenítik ennyire sokan a focit mikor semmi értelme sincs?

Figyelt kérdés

Miért szeretik a világon ennyire ezt a labdajátékot mikor semmi értelme sincs? Én legalább is nem látok semmit, nem tudom felfogni miért jó hogy a jó ég tudja hányan szaladnak egy labda után? miért nem adnak mindegyiknek egyet? aztán nem lenne belőle veszekedés, hogy mind el akarja venni attól akinél éppen van... alapból tiltani kéne, vagy csak tv-ből rádióból közvetíteni vagy még onnan sem, mikor szinte minden nagyobb meccs után minden alkalommal mekkora zavargások törnek ki, már csak ezért is be kellene tiltani, meg a világbajnokság, mikor éppen van a csapból is ez folyik mikor semmi értelme az egésznek, nem értem miért kell ilyenkor is mindenkire ráerőszakolni, és minden adón leadni 66x...


Jah és mielőtt még jönnének a kommentek hogy nő vagyok meg szőke, elmondanám hogy nem vagyok nő... 24/F vagyok



2014. jún. 14. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Nos, túl sok értelmét én sem látom, de valamiért mégis szeretem. Jó, nem vagyok teljesen oda érte, de a VB-t szoktam nézni, ha nem tetszik, akkor egyszerű: ne nézd. :)

16/L

2014. jún. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem nézem, tv-t se nagyon szoktam nézni mert lassan több a reklám mint a műsor, inkább megnézem online ami érdekel, de valamiért már akkor feltolja bennem a pumpát ha meghallom a másik szobából, maga az hogy 600x leadják még a reklámját is...
2014. jún. 14. 09:04
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

nem sok olyan sport van ami izgalmasabb tud lenni a focinál :) talán a box de értelmetlen is magyarázkodni mert nem is nézel és nem is szereted a focit

ha megkérdezhetem akkor neked mik az "értelmes" sportok?!

2014. jún. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Van elég csatorna ahol nem megy foci.

Menj nézd a tv paprikát vagy a disney channelt. Azok neked valók.

2014. jún. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
26%
A foci az európai kultúra/hagyomány utolsó mentsvára, de egyben a legnépszerűbb sport is a világon ezer okból kifolyólag. De feltételezem, te is az amerikai foci és egyéb amerikai divatsportok "megrögzött" rajongója vagy. Ha nem így van, akkor meg nem is értem a kérdésed okát. Én sem foglalkozok olyan dolgokkal, amik nem érdekelnek.
2014. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Próbáld ki hogy 90 percig folyamatosan futsz, úgy hogy változtatod folyamatosan a tempót, és egy csapat irányítását egy meccsen, szerintem utána érteni fogod a lényegét.:)


A foci nem csak abból áll hogy eszetlenül rohannak a labda után, jobb csapatoknál nagyon kemény taktika van a történések mögött, ha megnézel egy részletes elemzést pl egy gólról labdaérintésenként, akkor rá fogsz jönni hogy elég komoly stratégia is van mögöttük.


Amúgy addig nincs értelme amíg nincs kedvenc csapatod, szóval én azt ajánlom hogy nézz ki egy csapatot akik szimpatikusak, és ha kedvenced lesz onnantól mind a 90 percet végig fogod izgulni:D

2014. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Sok értelme van a kérdésednek, csak gratulálni tudok!

De ha megnézzük, akkor a boxnak (ha már az egyik válaszoló azt említelette) mi értelme van? 11x 3perces (vagy nem tudom, nem nézek boxot) ütik egymást az ellenfelek.

Vagy nézzük az amerikai focit. Kitömött emberek szaladgálnak és döntik fel egymást a labdáért.


Mielőtt letámadtok, félre értés ne essék, nem szólom le egyik sportot sem, mindennek meg van a maga izgalma.

A foci nem csak abból áll, hogy 22, plusz-mínusz a bírók, szaladgálnak a labdáért, mert ahogy már előttem is írták, komoly taktia lapul a játékuk mögött.


És amúgy mást nem szoktak ismételni a TV-ben? Ha valami tényleg nem tetszik, akkor ne nézd! Ennyi. Nem nagy tudomány.

2014. júl. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
26/F vagyok. Komolyan mondom, egy focistat sem tudnek most kapasbol emliteni. Focicsapatot meg igen, mert teneg a csapbol is ez folyik. Szerintem is ertelmetlenseg, de ahogy a romaiak is mondtak: panem et cicensis. Na igen, ugyanez jellemzi ezt is. De ami engem kozgazdaszkent leginkabb dubit, hogy ezeknek a tudatlan iskolabol kibukott bunkoknak h birnak ennyit fizetni.
2020. szept. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!