Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El szeretném kezdeni a röplabd...

El szeretném kezdeni a röplabdázást, de nem tudom/merem megtenni az első lőpéseket? Többi lent.12/L

Figyelt kérdés

Régebben jártam különórákra, méghozzá kosaraztam ingyen a suliban, de rá kellett jönnöm, hogy ez egyáltalán nem az én sportágam. Vagyis talán mentem volna többre is a kosarazással, ha nem adtam volna fel, mert nagyon kevés önbizalommal rendelkezek. Viszont most, hogy semmilyen különórára nem járok, és az év minden napjában csak otthon ülök, beláttam, hogy jobb lett volna maradni a kosárnál, mert így dögunalom az életem.

Viszont nem akarok újra belekezdeni.

2-3 hónapja a röplabdázáson kattog az agyam, de nem tudok/merek belekezdeni. A nem merek része azért van, mert félek hogy egy újabb kudarc ér, mint anno a kosárlabdával. (hogy még erre se vagyok jó) A nem tudok meg azért, mert nem tudom, hogy hogy kezdjek neki: keresgéltem a neten, hogy van-e ebben a kisvárosban lehetòdég arra, hogy röpizzek olcsón. De ebben a körzetben sehol sincs erre lehetőség. (nem az ár miatt, hanem mert egyszerűen nincs röplabda csoport itt, vagy i..)

A legutolsó lehetőség Pest lenne, mert ha nagyon akarok, akkor fel megyek egyedül Pestre, mert nem lakok messze Pesttől (Pest megyében)

Tudtok nekem ajánlani Pesten olcsóbb nagyon kezdőknek jó röplabdaoktatást?

Fontos lenne. :(



2014. ápr. 7. 16:15
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Amúgy a magasság annyira nem számít, én pl 152 cm vok kb. Ha valaki kisebb, könnyebb a labdáért hajolni!


Sztem nyugodtan kezd el, ha találsz, mert majd max abbahagyod, ha nem tetszik! Én is úgy kezdtem, hogy annyira nem is fontos, de azóta is játszom, nagyon is imádom!:) Csak legyél bátor!!


Sok sikert!:)

2014. ápr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Pumpidoo válasza:
Az önbizalom hiány csökkenni fog,tapasztalatból mondom.Én is röpizek és azóta sokkal több önbizalmam van.A magasságoddal meg nem leszel center(magas játékos) :D
2014. ápr. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Németh. Anett válasza:
vasas talan a legjobb pesten de az draga elegge( 3.keruletben van) vagy esetleg mtk az a 12.kerulet delitol nem messze vagy ujpest csak nekik nem tudom hol vannak edzeseik. de ezeket erdemes megnezni:)
2014. máj. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!