Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El szeretném kezdeni a röplabd...

El szeretném kezdeni a röplabdázást, de nem tudom/merem megtenni az első lőpéseket? Többi lent.12/L

Figyelt kérdés

Régebben jártam különórákra, méghozzá kosaraztam ingyen a suliban, de rá kellett jönnöm, hogy ez egyáltalán nem az én sportágam. Vagyis talán mentem volna többre is a kosarazással, ha nem adtam volna fel, mert nagyon kevés önbizalommal rendelkezek. Viszont most, hogy semmilyen különórára nem járok, és az év minden napjában csak otthon ülök, beláttam, hogy jobb lett volna maradni a kosárnál, mert így dögunalom az életem.

Viszont nem akarok újra belekezdeni.

2-3 hónapja a röplabdázáson kattog az agyam, de nem tudok/merek belekezdeni. A nem merek része azért van, mert félek hogy egy újabb kudarc ér, mint anno a kosárlabdával. (hogy még erre se vagyok jó) A nem tudok meg azért, mert nem tudom, hogy hogy kezdjek neki: keresgéltem a neten, hogy van-e ebben a kisvárosban lehetòdég arra, hogy röpizzek olcsón. De ebben a körzetben sehol sincs erre lehetőség. (nem az ár miatt, hanem mert egyszerűen nincs röplabda csoport itt, vagy i..)

A legutolsó lehetőség Pest lenne, mert ha nagyon akarok, akkor fel megyek egyedül Pestre, mert nem lakok messze Pesttől (Pest megyében)

Tudtok nekem ajánlani Pesten olcsóbb nagyon kezdőknek jó röplabdaoktatást?

Fontos lenne. :(



2014. ápr. 7. 16:15
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak telefonon vagyok, és örültem, hogy egyáltalán ki tudtam írni a kérdést ezzel a telefonnal. :D
2014. ápr. 7. 16:20
 2/13 anonim válasza:
Elôször is hány centi vagy?
2014. ápr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Ez miért fontos?

155 cm.

2014. ápr. 9. 16:36
 4/13 anonim válasza:
Azért mert a röpiseknek magasnak kell lenniük. (gondolom tudod miért)
2014. ápr. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

igen

köszönöm az eddigi válaszokat

a többiekére is kíváncsi vagyok

2014. ápr. 10. 18:53
 6/13 anonim válasza:
100%
Viszont azt ne mondd hogy semmire se vagy jó... mert így tényleg semmit nem fogsz elérni. NE LÉGY KISHITÛ!!!!!!
2014. ápr. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
De, azért ne állj meg a röpinél... csak akkor ûzdd ezt a sportot ha 10000%-ban ezt akarod. Pl.:kézilabda vagy ilyesmi...
2014. ápr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
rendben köszönöm:)
2014. ápr. 10. 19:53
 9/13 anonim válasza:
Hol laksz? A 19. kerületben Arpad utca 14 van a Bolyai János alt isk es a Kispest SE ott tart ropi edzéseket:) ha gondolod szeretettel varunk minden újoncot :)
2014. ápr. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még átgondolom, de jól hangzik! :)
2014. ápr. 21. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!