Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Folyton piszkál egy felnőt...

Csonntika kérdése:

Folyton piszkál egy felnőt játékos mit tegyek?

Figyelt kérdés
16éves vagyok focizok, és eljött az idő hogy behívtak a felnőt csapatba.Az a problémám hogy egy felnőt játékos folyamatosan minden kis hibámat kicikizi vagy éppen leb*asz miatta.Amugy a többiek mind mondják hogy jól focizok.De ez az ember nagyon pikkel rám (nem tudom mér ).Holnap lesz a mecsünk és ő is játszik... igy nem tudok felszabadultan játszani:/ mit tegyek?Hátam mögött azt mondta legszivesebben bele verne egyett a pofámba... Most ezzel mit kezdjek?
2014. márc. 15. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenhol vannak ilyen gyökerek. Szard le, ne foglalkozz vele, szerintem csak irigy.
2014. márc. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

az ilyen emberek nem is tudom miért játszanak csapatsportot.

A többi ember azért is bíztat meg bátorít hogy jobban ellazulj és többet tudj teljesíteni, de ha csak arra koncetrálsz hogy el ne cseszd mert leszidnak biztosan elrontod

2014. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!