Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet még belőlem Premier L....

Lehet még belőlem Premier L. szintű játékos?

Figyelt kérdés

16/f. Első osztálybam focizom és alapember vagyok a csapatomban. Technikailag le vagyok maradva és nem vagyok dinamikus gyors játékos, de a hosszú távot jól bírom, és nagyon jól látok a pályán, jól szervezek.


Későn érő típus vagyok ezért a mozgásom még rendezetlen.

5 évem van még az akadémián és ha minden időmet a focinak szentelem lehet még belőlem profi labdarúgó? pl.Angliában



#Premier League #Profi Labdarúgó
2014. febr. 22. 19:50
 1/2 anonim ***** válasza:

a kulcs a tehetség...


pl én ha 10 évig edzenék futásra, akkor se lennék olimpikon, mert egyszerűen nincs hozzá képességem


ja és... nézd meg, itthonról hány tehetség került ki premier ligába. hát nem sok


ha ez a célod hajts érte, de szerintem nem sokkal több az esélyed, mint egy gokartbajnoknak F1be kerülni

2014. febr. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
semmi esélyed. 16 évesen már bőven le vannak maradva az itthoni gyerekek. egyszerűen nem ugyan az a szint a képzés. az egyik legfontosabb dolog a dinamika meg a technika... meg,hogy gyors legyél fejben
2014. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!