Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy érhetnénk el, hogy ne...

Hogy érhetnénk el, hogy ne játsszon az egyik osztálytársunk? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Lesz az iskolánkban majd egy focibajnokság, ahol az osztályok játszanak egymás ellen.

Van egy osztálytársunk, aki nagyon önző, senkinek nem passzol, túl sokat cselez. Egoista. Emellett nagyon jól focizik, eléggé jól cselez. De nem passzol akkor sem ha rajta 5 védő van. És a csapatszellemnek nagyon nem tesz jót. Ma játszottunk egy meccset nélküle egy másik csapat ellen, sokkal jobban ment a játék, gördülékenyebben, gyorsan mentek a passzok, mikor kaptuk a labdát, passzoltunk is. A csapatszellem nagyon jó volt, sokkal jobb, mint avval az osztálytárssal, és sok gólt rúgtunk. A védelmünk is sokkal jobb volt, mert mikor ő játszik, nem jön hátra védekezni, most mindenki hátrament.

Az osztálycsapatban van még rajtam kívül 4-5 ember, aki nem akarja, hogy játsszon, 2-3-an viszont akarják. Ha pedig nem játszana az önző osztálytársam, lehet, hogy az a 2-3 is kiszállna, akkor meg nem lennénk elegen egy csapathoz.

Különben meg nem hagyná magát, ha ki akarnánk rakni a csapatból szerintem.



2014. márc. 14. 16:37
 1/2 anonim válasza:
Mondjatok meg neki h bocs, de nélküle jobban megy a játék, blabla. Ha meg nem fogadja el, jöhetnek a többiek. 11-en 1 ellen.., :)
2014. márc. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Őszinte részvétem:( A mi osztályunkban is van egy ilyen. Szerintem csak simán mondd meg neki, hogy csá te most elmehetsz. De előtte vkit keress a helyére és rombold le azt a k***a nagy önbizalmát azzal, hogy szarul focizik, nem tud csapatban játszani stb.
2014. márc. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!