Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mennyire veszélyes a kézilabda...

Mennyire veszélyes a kézilabda? Belevágjunk?

Figyelt kérdés

A kisfiam ebben az évben fogja elkezdeni az első osztályt, és nagyon érdekli ez a játék, nagyon szeretné csinálni. Ez nem is lenne gond, de a lányom már évek óta űzi, és többször ment már érte a mentő az iskolába, sajnos annyi balesete volt. Őt már nem lehet lebeszélni, nagyon szereti.


A fiamat viszont nagyon féltem, hiszen még kicsi, és nem szeretném, hogy baja essen, ez eddigi példákból tanulva. Ugyanakkor nem akarom neki megtiltani sem.


Mit tanácsoltok, mit tegyek?



2014. márc. 8. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A sakkon kívül valamennyi sport rejt veszélyeket. A kézilabda mindazonáltal az egyik, ha nem a legszebb játék. Én megértem, hogy az anyai szív minden veszélytől óvni akarja a csemetéjét, csak kérdés, megéri-e. Egyszer úgyis el kell engedni, és akkor inkább most, mint később, amikor, mint én is, önigazolásért a keményebb, veszélyesebb sportok felé fordul.
2014. márc. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ninikki válasza:
Én is kézilabdázom;) 12 éves vagyok, nekem tört el lábam is meccs közbe, értem is jött mentő, nem a leg veszélyesebb sportág a kézilabda, de nem is az hogy nem lehet megsérülni.. vágjatok bele a kézilabdába , nagyon jó sportág , és nem is lehet megtiltani mindent a gyereknek!
2014. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 2. válaszadónak igaza van, a túlféltés káros! Kézilabdázni pedig nyugodtan engedd el a fiadat, mert ennél szebb, nevelőbb hatású sportot elképzelni sem tudok. Egyébként minden csapatsport veszélyes egy bizonyos értelemben, én is eltörtem a lábfejemet, de még mindig és ugyanolyan lelkesen csinálom.
2014. ápr. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
veszélyes de óriási élményt ad.nekem most volt szalagszakadásom és műtöttek de meg sem fordult a fejemben h abbahagyjam:) kezdje el:)
2014. ápr. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!