Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miert mondjak a Manchester...

Miert mondjak a Manchester United-re azt hogy egy szar csapat?

Figyelt kérdés
Ami 100% hogy marhasag ugyanis a vilag egyik legsikeresebb és legnagyobb tortenetu csapata. Most hogy van egy rossz eve mindenki mondja h mekkora egy szar, csóró, szerencsétlen egy csapat ( meg a digin is lehordjak). UEFA rang listan az 5. es a legjobb angol csapat. Mi neveltuk ki a vilag legjobb jatekosait es ez meg most is folyamatban van. Kis koltsegvetesbol tudtunk egy bajnokcsapatot csinalni mig pl a city az milliokat szant ra es TALAN ebben az evben van eselyuk nyerni PL-t ugyanis nincs United ami most szetkapna mindenkit.

2014. jan. 22. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Minden csapatnak vannak ellendrukkerei. A Unitednek a legtöbb anglián belül, hisz több mint 20 éve uralják a ligát.

Most meg előjöttek mind trollkodni.


Nem érdemes komolyan venni őket, hidd el amint visszatér a csapat az élbolyba összefossák magukat.


A digisek meg mikor értettek a focihoz?

2014. jan. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors valaszt!:) Felpontozlak.



Glory, Glory Man United!!!

2014. jan. 22. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
A tegnapi kupa mérkőzés alapján tényleg szar csapat. Büntetőpárbajba nem eltalálni a kaput...
2014. jan. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg edzőt akarnak buktatni, mert ilyen kerettel a Sunderland-et simán kellett volna ütniük. Mindenesetre Moyes hosszútávra jött, ha felbontanák a szerződését, nem kevés pénzt bukna az MU.
2014. jan. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Azért mert már sok öreg játékos van benne(kivétel de Gea,Januzaj,Fellaini)Amúgy jó csapat.
2014. jan. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves előző válazoló! "Azért, mert már sok öreg játékos van benne(kivétel de Gea,Januzaj,Fellaini)Amúgy jó csapat." Na ezt én a helyedben átgondolnám egy kicsit! Nem csak Ők 3-an fiatalok aklubban, többek között ott van még Rafael, Smalling, Cleverley, Welbeck, Kagawa is, na meg Zaha, csak Ő most kölcsönben van. Na és az idősebb játékosok is a legjobbak közé tartoznak a korosztályukban. Pl. Giggs, Carrick, Evra, Ferdinand. Legendák! Na szóval a lényeg, hogy egyáltalán nem szar csapat. Bár én egyik csapatot sem tartom szarnak, mert szerintem a szurkolás nem arról szól, hogy a másik csapatot elmondjuk mindennek. Amúgy most lehet, hogy az edzőváltás zavarta meg őket, vagy valami gond van Moyessal, vagy csak össze kell még szoknia a csapattal. És igen, innen kerülnek ki a világ legjobb játékosai. Na szóval tényleg marhaság, hogy szar csapat. Glory Glory Man United!!!
2014. febr. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hagyjuk már ezt a hülyeséget hogy nincs összeszokva a csapat...Miért ne lenne összeszokva...annyi hogy Mata,Fellaini,Januzaj akik újak középen de ők sem mindig kezdők szóval a csapat 80%-ban ugyan úgy áll fel mint eddig csak hát Moyes nem tudja motiválni a csapatot eléggé.Meg hát az öregeket el kéne adni...pl Giggs,Ferdinand...stb és helyükre fiatalabb jobb játékosokat venni.
2014. márc. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én sem tudom pedig az united q***a jó !
2014. márc. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért mert pár divatdrukker nem lát át a koszos ablakon, és rátapasztja a szemét a három Premier League trófeára (igen, City, Chelsea drukkerek rólatok van szó), ami nyomába se ér annak a húsznak amit mi nyertünk, a Manchester United.
2015. jan. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!