Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat a jobb?Chelsea,...

Melyik csapat a jobb?Chelsea, Manchester United, vagy Livepool?

Figyelt kérdés

?

(ha lehet indokoljátok meg)


2008. dec. 3. 17:00
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezt nehéz megmondani. Hivatalosan a Manchester United mert ők a Bl. győztesek, de a pillanatnyi forma kb. ugyanazon a szinten vannak mivel nincs olyan nagy külömbség köztük a bajnokságba...
2008. dec. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
71%
ARSEANl,mert mind 18-20éves gyerekek,akik tehetségesek.
2008. dec. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
53%

Ezt a szezont nézve a Chelsea és a Liverpool.

Amúgy meg az Aresenal már 5 éve is tehetséges 18-20 éves gyerekekből állt, de azóta sem nyertek semmit. Lásd idén is kiestek a Ligakupába a fiatalok a Burnsley ellen 2-0ra.

2008. dec. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
58%
A Manchester United a legjobb csapat, én nekik is szurkolok. Az Arsenal is jó alakulat, hiszen nagyon sok tehetséges fiatal kap lehetőséget a csapatban. Arsene Wenger szerintem nagyon is fiatalnak neveli a csapatát, ezért nem érnek el nagyobb eredményt. Talán be kellene építeni a csapatba tapasztaltabb játékosokat is. A Liverpool igazából Torres érkezésével jó csapat lett, vezetik is az agol bajnokságot, de szerintem karácsonyra már kipukkad a lufi, és vége a nagy menetelésnek. A Chelseat nem tartom jó csapatnak. Ha jól emlékszem 2003-ban vette meg az orosz milliárdos Abramovics. Ezzel világsztárokat kezdtek igazolni. Nem tartom ezt helyesnek, hogy egy angol középcsapatból ilyen csapat lett. Murinóval mindig csak szerencsével, sokszor 1 góllal nyertek. Nem játszanak közönségszórakoztató játékot, bár Scolari érkezése azért jó hatással volt a csapat támadójátékára.
2008. dec. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 werte ***** válasza:
100%

Én 1996óta (amióta megverték a magyarokat az angolok) azóta követem a PL.-t.

Vegyük sorba: drukkerként United, ha semlegesként akkor hosszabb a listám.


Arsenal. összerakott egységes csapat. nem divat az edzőváltás, majd jött egy hullámvölgy amikor Tony Adams, Campbell, Bergkamp kiöregedtek-és az Unitedet koppintva fiatalítanak. Külföldi tehetségeket nyomnak a nagycsapatba-ez nagyon szimpatikus. bár Henry-t megtarthatták volna anno.


Chelsea: Amíg Zola és Ravanelli volt a csatárkettős jobban tartottam tőlük. mióta vásárolgatnak ész nélkül a nagy nevek nem tettek le semmit. Amilyen keretük volt pár éve, a B csapatnak is meg kellett volna nyerni a BL-t.

Idén hogy itt a Brazil edző (Scolari) mutatósabb játékot és egységesebb játékot nyomnak, bár nem tudom meddig lehet tartani ezt a tempót. de igazán fiatal feltörekvő csapatgerinc itt nincs! Hosszabb távon ürülhet a kassza...


Pool: Torrest megvették, és...? Idén sérült...sokszor... Meglátszik az impotens támadójáték! Ha ő nincs, nagyon nyomorog a középpályás sor hogy nyerjenek. Gerrard viszont egy etalon, jobb szerintem mint Lampard. Itt is a legföbb probléma az utánpótlás kérdése... Hol vannak a régi feltörekvő tehetségeik?:( (Annó Owen, majd gerrard..és a többiek?)


United: Amióta megvették az amcsik, csak költenek:( (10 évvel ezelőtti példa tetszett nagyon.) Olyan játékosokkal voltak telebökve, akik a tartalékból nöttek ki. Házi nevelésűek: Beckham, Neville tesók, Giggs, Scholes, Butt, az újabbak közül meg Brown, O'Shea, Fletcher (bár őt nem bírom),


Én Európában csak azt látom, hogy költenek hogy mennyit nem lényeg, csak a nevek amik dominálnak. Megvette az United Berbatovot. Nem tom, Jó meg minden, de 37 millát megérne? Anno Nistelroyt 10 misiért vették, 8 éve...Sz*rta a gólokat, de ez a pali annyira nem.

Barca: 32 milla Alvesért, Real: 70 millát adna C. Ronaldoért. Pedig a srác 23 éves, de hogy 5 év múlva csak egy kiégett átlag focista lesz az biztos. S amennyit keresnek... Vicc...


Mindegy, ez már az essze vége:) A lényeg, hogy nekem az UNited jön be, de mindig az a legjobb aki elől van! (Pool, Chelsea, United, Arsenal)

2008. dec. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha a listából kell választani akkor a MU ,de amúgy az Arsenalra szavaznák én is,mert teli van tehetséges fiatalokkal!
2008. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
hiába van tele fiatalokkal mire beérnek elviszi őket a barcelona
2008. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
97%

Ha közelmúltat vesszük akkor egyértelmüen a Manchester, hisz az elmúlt 10 évben nagyot alakított.

Ha úgy érdekel, hogy kinek van több címe akkor a Liverpool hisz neki van a legtöbb BEK/Bl-je és Angol 1. osztályú bajnoki címe is.

Ha azt nézzük melyik a legszemetebb akkor egyértelműen a Chelsea, ha nem lenne Ambramovich akkor most egy PL-es középcsapat lenne.

És ha azt nézzük kinek van a legjobb utánpótlása és ki lehet a jövő nagy csapata akkor pedig az Arsenal-t mondanám, de a Poolról sem és a MAn. utd-ről is el lehet ezt mondani, a Chelsea pedig addig tart míg meg nem unja A Ruszki.

2008. dec. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
75%
szerintem a liverpool mert az a legnagyobb történelmű csapat ő nyerte a legtöbb bajnokságot
2008. dec. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Először is: "Liverpool", másodszor én nagy Liverpool szurkoló vagyok, ők nyerték a legtöbb Premier Ligát, de nehéz eldönteni... Szerintem az a jobb csapat amelyik "nem csak" a pénre játszik, és ahol több a hűséges játékos... Persze nem csak ez a 3 jó csapat van de ezekből választva a LIVERPOOL!!!
2008. dec. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!