Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El kezdjek újra focizni?

El kezdjek újra focizni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok régen szeretem focizni kapus voltam.11 évesen kezdtem el és ment is jól védtem, de utána kezdtem bénázni hosszú ideig és nem engedtek be állni sehova. De kupákra is jártam el elején ott is jól védtem de utána nem, és a pálya szélén lévő szurkolok mind a 100-120 ember el kezdte mondani hogy szar a kapus. Azt azota nem fociztam.De most be áltam kapuba és jól megy.Szerintetek újra el kezdjek játszani? Mert nem akarok be égni megint.
2013. dec. 4. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Persze kezd el! De egyből úgy se leszel kezdő! Én is szeged legjobb csapatába játszottam 3-tól 11 éves koromig majd nem fociztam aztán egy kis csapatnál játszottam kezdőbe és az megszűnt most megint kis csapatnál vagyok kezdő...vagy megyek nagy csapatba és küzdök hogy focizhassak. Mert egy jó csapatnál ami össze van szokva 14 éves korosztályban már főleg nehéz újként jó helyre kerülni ,de kapusból nincs sok jó szóval sok sikert! Egyébként hol játszottál? és hova mennél most?
2013. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Régen gyerek ifibe a szomszéd városba (nem nagy község)ott játszotam és oda nem fogok vissza menni..
2013. dec. 5. 17:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!