Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Magyarország-Románia 2-2,...

Magyarország-Románia 2-2, most sajnáljuk csak igazán?

Figyelt kérdés

A fociban nincs ha, de azért nagyon szomorúan szembesülök azzal a ténnyel, hogy ha itthon megverjük Romániát, akkor most vb pótselejtezőt játszhatunk. Ugye az utolsó pillanatig 2-1-re vezettünk Románia ellen, és az utolcsó pillanatban kaptuk egy gólt, így lett 2-2. Ha nem lett volna az a gól, akkor most 4 ponttal lennénk szomszédaink előtt, ami azt jelenti, hogy simán beleférne egy Hollandia elleni vereség, csak Andorrát kéne legyőzni ha úgy alakul. Tehát 99% lenne a második hely!


Nagyon bánthatjuk azt a mérkőzést, és még 0-3 ellenére is, a második helyen lehetnénk.


Én a mai napig nem tudok ezt elfogadni, hogy kb ha még 5 másodpercig jól védekezünk Budapesten, akkor most a 2. helyen lennénk, és akár kijuthatnánk a VB-re. És bosszantó, mert Törökország ellen 4 pontot szereztünk, Románia ellen 1-et (majdnem 3-at) szóval most a "nagyok" ellen is pontokat szereztünk. És az is bosszantó lenne, ha még Hollandiából is pontot csennénk, de nem lenne meg.


Bosszantó az itthoni meccs, így utólag...



2013. szept. 24. 23:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy vagyok ezzel. Engem jobban bosszant a hazai 2-2, mint az idegenbeli 0-3. Bukarestben esélyünk sem volt, úgyhogy azon én hamarabb túltettem magamat. A budapestinek a vége ellenben még mindig itt kattog a fejemben...


Persze megalázó volt eléggé, hogy éppen a románok otthonában játszottunk így. De engem speciel abszolút nem érdekelne ez sem, ha közben odaérnénk a második helyre. Nekik sem lenne most akkora szájuk, hidd el.

2013. szept. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul azt se felejtsük el, hogy a pesti meccsen a bíró finoman szólva sem állt a helyzet magaslatán. Nem azt mondom, hogy csalt, sőt még azt sem, hogy tendenciózusan tévedett volna valamelyik csapat kárára, de egyszerűen fos volt. Például a románok egyenlítő gólja is gyanúsan szabálytalan körülmények között született. Na most, ha kint van legalább húszezer folyamatosan üvöltő néző a stadionban, lehet, a bíró is könnyebben befújja a szabálytalanságot. Ezzel szemben a helyzet az, hogy mi játszottunk zárt kapuk előtt, Romániában meg negyvenezer magyarokat gyalázó szurkoló fogadott minket, amitől a fiúk össze is fosták magukat rendesen. Apróságok, amik így együtt mind hozzájárultak ahhoz, hogy +1 helyett -2 pont legyen a vége a második helyért folyó versenyben...
2013. szept. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk azt azért hozzátenném rögtön, hogy a vébére kijutásról álmodozni nagyon erős túlzás. Ez a csapat kis szerencsével elérhette volna a második helyet egy olyan csoportban, ahol az utóbbi egy-két évtized leggyengébb román és leggyengébben teljesítő török válogatottja az ellenfél, de a pótselejtezőn abszolút esélytelen. Ha be is jutnánk, ott már nem lennénk kiemeltek, úgyhogy biztosan egy francia vagy portugál vagy ehhez hasonló kaliberű csapat jönne szembe.
2013. szept. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!