Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Román magyar meccs 06. 09...

Román magyar meccs 06. 09 vélemények?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 12:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
0%
Mintha a magyar nem egy bunkó paraszt nép lenme, ezt úgy mondjátok...mondom ezt ùgy, hogy én is magyar vagyok, sajnos...
2013. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"én is magyar vagyok, sajnos"

Ha ilyet mondasz, ne a tobbi embert parasztozd le, konyorgom...

2013. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 J-Billy válasza:

Engem ez a meccs az 1986-os VB oroszok ellen mérkőzésre emlékeztet. Oda egy olyan csapat ment, ki aki előzőleg fél európát tönkre verte. Idegenben a németeket vertük meg, itthon a brazilokat 3:0-ra.(a 30-on felüliek emlékezhetnek rá). Tényleg nagyon jó csapatunk volt. Aztán kimentünk Mexikóba és az oroszok simán ledaráltak minket 6:0-ra. Na, azon a meccsen láttom úgy andalogni a játékosokat, mint most a románok ellen...Ez szerintem nem más, mint a félelem. Szerintem ez egyszerüen benne van a magyar mentalitásban, hogy vész helyzetekben megijedünk, összeomlunk.

Kezdem sejteni -- bár meredek követekzetésnek látszik -- hogy miért vesztettünk el megannyi háborút és forradalmat az utóbbi néhány száz évben...

2013. szept. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Nem az volt a baj, hogy kikaptunk, hanem az, ahogyan. Lélektelen, gyáva, hitehagyott botorkálást mutattak be a pályán. Ez a szégyen. A rendbontás az szomorú, de a két nép viszonyát tekintve sajnos nem meglepő, ők is ezt csinálnák itt, ami persze nem mentség.
2013. szept. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Vízilabdában világbajnokok vagyunk, a focipénzt oda kellene befektetni, nem pedig stadionokba rakni...
2013. szept. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Azért elég parasztok voltak a szurkolók is, magyarok és románok is. Minek kellet a vonatot szétverni?

Na lássátok ennyit erről, ennyire intelligens szurkolók vannak. A közeljövőben meg ne csodálkozzon senki sem ha nem iditanak semmilyen különjáratot, és jól is teszi a MÁV ha nem indit. Mert ha ennyi eszük sincs a szurkolóknak hogy a csapatuk játszott rosszul és nekik ki kell tölteni a dühüket valahol. És az talán javitott az eredményen hogy leamortizálták a vonatot????

Na ennyit az INTELLIGENCIÁRÓL!!!!!!

2013. szept. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!