Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Román magyar meccs 06. 09...

Román magyar meccs 06. 09 vélemények?

Figyelt kérdés

2013. szept. 7. 12:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Jó szarul játszottunk.
2013. szept. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
hát konkrétan az utóbbi évek legszarabb játékát nyújtottuk...
2013. szept. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
90%
Minősíthetetlen, egy értékelhető megmozdulásunk nem volt, abba kéne hagyni a focit itthon, a pénzt meg szétosztani az egyedülálló anyák között...
2013. szept. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és az előzményekről mik a vélemények? :D
2013. szept. 7. 12:53
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

Ott voltam a meccsen, igy ez alapjan tudok velemenyt irni...a jatekrol nem fogok beszelni, az szerintem a tv-n keresztul is erzodott, hogy egy nulla.

DE.

Emlitest kell tennem az elozmenyekrol es csak altalanossagban a romanokrol....

Nagyon sok orszagban jartam mar, de ilyen egy buta, bunko, paraszt neppel meg nem talakoztam! Tudom, hogy ez nem befolyasolta a jatekot, nem is arra akarok kilyukadni, hogy emiatt kaptunk ki, de konyorgom, milyen fairplayrol beszelnek, amikor hanggranatokat dobalnak a kapunk mogott, meg zold lezerfennyel vilagitanak Bogdan Adam szemebe?????Hol van itt a sportszeruseg??? Bezzeg ha mi csinaltuk volna ezt, mi vilagitunk a romanok szemebe, mar rogton jonne az anyazas.....es felreertes ne essek, nem a fekete polos kemenymag koze tartoztam.

Szanalmas es felhaborito, es nem erdekel, nyugodtan pontozzatok le!

2013. szept. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 KnightBalazs ***** válasza:
Szerintem nagyon ügyesek voltak a románok szépen játszottak jól támadtak és védekeztek is de azért bas.odgyanak meg és a ku.va anyjukat mert elvették erdélyt na meg a meccsen is jól játszodtak hogy roh.djanak meg!
2013. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 KnightBalazs ***** válasza:
69%
Jaja a románok hihetetlenül bunkók és neveletlen egy nép elhihetitek mert romániában élek DE nem igaz hogy nincsenek jól nevelt kulturáltak is közöttük az edzöm is ilyen és egyszersem tett különbséget román magyar között több magyar van a csapatban és ez sem zavarja söt ezen a héten én leszek a kapitány is...
2013. szept. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
nem azért de itt nem csak a románok voltak a parasztok én nagyon kiakadtam arra hogy a csendőrök oda mentek szólni hogy neh kellene menni az arénába és el kezték székekkel hajigálni és az érkezés sem volt semmi
2013. szept. 7. 13:44
 9/16 anonim ***** válasza:
69%

Kerdezo : igen, de szerintem a jatek szempontjabol teljesen mind1, hogy elozo nap a szurkolok mit csinalnak.....en nem errol beszeltem.

Felolem azt csinalnak, amit akarnak hazon kivul, de az, hogy a meccs kozben szandekosan zavartak a magyar jatekosokat, az szanalmas es undorito.

2013. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
hát igen
2013. szept. 7. 16:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!