Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogyan lehetnék jobb röblabdában?

Hogyan lehetnék jobb röblabdában?

Figyelt kérdés
Tesi óra végén egy 20 percet mindig azzal töltünk hogy röpizünk. De én nem vagyok valami ügyes benne. Hogyan lehetnék jobb?? Mondtam anyunak hogy vegyünk egy röplabdát de azt mondta hogy ilyenekre nem fog pénzt kiadni. Pedig azzal gyakorolhattam volna itthon. Maga a sport is érdekel de nem megy ....
2009. nov. 2. 15:08
 1/4 A kérdező kommentje:
jaj elírtam "röplabda" bocs :)
2009. nov. 2. 15:09
 2/4 anonim válasza:

Hát igen, minnél többet kéne gyakorolni, ez a legfontosabb. Aztán az is fontos, hogyha játszotok, akkor legyél összeszedett (teljesen mindegy , hogy csak egy tesi óra). Rájössz majd hogyha oda figyelsz minen simán megy.


egy röpis lány :)

2009. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szerintem el kell menni "rendes" csapatba játszani. A röplabda csapatsport, egyedül nem lehet gyakorolni. Hiába figyelsz oda, ha a feladó nem jól adja a kiemeltet, vagy a hátsók pontatlanok a nyitásfogadásban, ha nincs köztetek összhang és egyszerre ugrottok neki a labdának, vagy épp nem mozdul rá senki a másikat várva - csodát nem tehetsz még akkor sem, ha te vagy a legjobb a csapatban.
2009. nov. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm ;)
2009. nov. 2. 17:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!