Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit lehet szeretni a focin?

Mit lehet szeretni a focin?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 21:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Egyeseknek szorakozas,masoknak megelhetoseg,vilagsport,legkonnyebb "megtanulni",persze tehetseg is kell soroljam?


Nekem a kedvenc sportom a foci,napi 2 oraban nyomom hetkoznaponta(edzes szinten),a varosi csapattal jatszunk az orszagosban,eleg jo eredmennyel...

Am en is ilyen helyzetben vopltam,mikor elkezdtem... osztalytarsam edzesekre jart es hivott engem is...elmentem es rajottem,hogy ez nem is rossz dolog es 1-2 eve mindenrol lemondok,hogy focizhassak...


Izlesek es pofonok:D

2009. okt. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Életemet eddig teljesen végigkísérte a foci:) most 15 éves vagyok,DVSC utánpótlásban játszom,és magát a JÁTÉKOT szereti az,aki szereti a focit...vagyis mindent!!a társakat,a labdát,magát azt az érzést,hogy focizol:) például elmész baráti társaságoddal focizni,az talán a legjobb érzés,jókat nevetsz,szórakozol,és még mozogsz is...mindenesetre szerintem a sportok királya:P:D
2009. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Én csak hobbi szintem szoktam focizni suliba. Nézni utáltam. De a 2008 EB óta már nézni is szeretem. Azt h miért varázsol el ez a sport azt nem tudom. Van egy fajta varázsa.Én mint lány, persze szeretem azt is figyelni h melyik focista hogy néz ki. De nem ez ez amiért beleszerettem a fociba. Van benne izgalom, és sztem nem csak annyi hogy rugdossák a labdát ;)
2009. okt. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Én nem focizok, de szeretek meccset nézni szurkolni! Ha láttad volna az U20-as bronzmeccset tudnád mi olyan jó benne! Végig izgultunk értük!

N17

2009. okt. 29. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

"legkonnyebb "megtanulni""


Persze könnyebb lábbal rugdosni, mint mondjuk eldobni egy labdát (kézi) vagy püfölni a másikat (box), vagy akár lesiklani egy simított pályán (sí), és még sorolhatnám...

2009. okt. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
50%
A focinak ma már semmi értelme.... a nagyobb játékosok is a pénzért csinálják, a stadionok telivannak sz@ros reklámmal, a szurkolók minden meccsen összeverik egymást... semmi jó nem maradt a fociban.
2009. okt. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
utolsó: :D:D:D:D:D:DDD
2009. nov. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
100%
Azért játszani jó, nem-e? ^^
2009. nov. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
""Persze könnyebb lábbal rugdosni, mint mondjuk eldobni egy labdát (kézi)""" --- normális vagy te??? próbálj meg 15 méterrol eltalálni egy célpontot úgy hogy rúgod és hogy dobod... na melyik a konnyebb????
2009. nov. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
56%
A dobás a könnyebb, nem hiába írtam azt amit írtam, tanulj meg szöveget értelmezni
2009. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!