Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit lehet szeretni a barcán?

Mit lehet szeretni a barcán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 13:40
1 2
 1/11 ✮ʝօк&# ***** válasza:
39%
Írd be a gugliba hogy FC Barcelona Wiki. Olvass. Kérdés megválaszolva. Amúgy a sokpasszos játékot imádom :D
2011. aug. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
én nem ugy értettem azt hogy mit lehet benne szeretni mert én kifejezetten utálom
2011. aug. 26. 14:04
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

En is utalom oket! Folyton szineszkednek, aztan ugy reklamalnak, hogy a kapus is felfut ugatni. Es mert egy csomo divatszukroloja van.

De azt el kell ismerni, hogy at the moment ok a legjobbak.

de nem sokaig!

Glory Glory ManUnited^^

2011. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 ✮ʝօк&# ***** válasza:
39%
Utolsó. annyi hozzáfűznivalóm van hogy nem színészkednek többet mint pl. CR egyedül.
2011. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 ✮ʝօк&# ***** válasza:
29%
Tehát a kedves kérdező kizárólag Barca fikázásokat akar hallani, ezért tette fel a kérdését, mert a haverjaival nem tudja kibeszélni a világ legjobb focicsapatát. Gyökér vagy, hatalmas gyökér. :)
2011. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Azt hogy mindent megnyer különben ha 1-2 ember kidől (messi és puyol vagy villa és pique) akkor használhatatlan a barca.

Ja és ítt egy színészkedésről szóló videó: http://www.youtube.com/watch?v=xH3Kz_FADZ0


Hozzá sem érnek de hordágyon viszik le...

2011. aug. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

✮ʝօк&#

Am erre en is rajottem :D

Csak annyit akartam a valaszommal, h attol meg h valamit utalsz attol meg elismerheted^^

2011. aug. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csalnak miért is ismerném el?
2011. aug. 27. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 ✮ʝօк&# ***** válasza:
A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad. Szerinted CR- ról hány ilyen videót találok fél óra alatt?
2011. aug. 27. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!