Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik focistát utáljátok a...

Melyik focistát utáljátok a legjobban?

Figyelt kérdés
Én Pepét. Barcás vagyok, de tisztelem Realt. Nagyon jó játékosok játszanak ott. De amit Pepe csinál az valami hihetetlen.Állatkertbe van a helye.
2013. júl. 18. 12:01
1 2 3 4
 21/31 Osynho ***** válasza:
100%

Azért amit a Barca sokszor, csapatszinten előadott, az szembetűnő volt. A színészkedést, a bíró letámadását, mint taktika alkalmazták nem egyszer. A helyi rendfenntartó erő Alves képes volt 100m-t sprintelni (ahonnan nyilván tisztán látta mi történt..) hogy aztán a spori arcába üvöltsön perceken keresztül. Tette mindezt bármiféle büntetés nélkül. Ha bármelyik játékos ellen a legkisebb szabálytalanságot vélelmezték, az egész csapat szinte meglincselte a játékvezetőt. Persze az esetek többségében semmi se történt.


Igen, igaz, hogy mindenki színészkedik. CR is. Bár szerintem sokat javult az utóbbi években, inkább elviszi a labdát sokszor, minthogy elessen, mivel hihetetlen fizikuma van. És persze, hogy homorít, ha eltalálják a lábát. Megvan a kontakt, szabálytalanság, rájátszik. Ez se szimpatikus, aláírom. Viszont az, hogy valakinek a vállához érnek 1 UJJAL, ami után a földre zuhan és a bokáját, arcát, vakbelét fogdossa, majd leviteti magát hordágyon, az több, mint gusztustalan. És ehhez jön a csapattársak performansza. Ez mind sokszor előadva azért elgondolkodtatja az embert. Az is érdekes, hogy a frissen érkezett játékosok is milyen gyorsan beleillettek ebbe a rendszerbe (pl: Alexis, Alba)

2013. júl. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 Osynho ***** válasza:
100%
Valdes-t akartam rendfenntartó erőnek írni, ő futkározott ki a kapujából segíteni a sporttárs munkáját. :)
2013. júl. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Osynho: ez mind igaz, és mint 2006 óta a Ronaldinho-s Barcát megszerető szurkoló, mindig is idegesített, de már nem jellemző mostanság szerencsére.


Csak hogy Messi egy átlagos játékos, meg ilyenek..

2013. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 Osynho ***** válasza:

Messi egy egészen kivételes játékos, ez egyértelmű. És a fizikai adottságai ellenére az (bár az alacsony súlypont nem kis előny nála). Szerintem egy zseni, bár annyira nem szeretem a játékát, mint pl Ronaldinho-ét, vagy Zidane-ét anno. Ők ahogy levettek egy labdát, már az csoda volt. :)


Hogy mit kezdene Xabi és Iniesta nélkül, azt majd meglátjuk, hogy másik csapatban, más bajnokságban mit tudna, azt meg nem valószínű (a válogatott csapat tök más tészta)

2013. júl. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Ronaldinho örök kedvenc, sokkal jobban szeretem, mint bárkit a mostani Barcából :)


Egyszerűen páratlan volt még a brazilok közt is, úgy vezette a lasztit, mintha közben táncolt volna, vagy nem is tudom :)

2013. júl. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem se a Barcát se a Realt de az undorító amit Ronaldo csinál amikor vesztésre állnak....
2013. júl. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze, Ronaldo-Messi vita.. Csak a szokásos, ezt vártam.

Ronaldoban inkább tisztelendő, hogy mindenáron nyerni akar. Idén a Realra a lötyögés volt a jellemző, Cé volt kb az egyetlen, aki minden meccsen hajtott.

Messiért pedig madridistaként nyilván nem vagyok oda, de a tudását el kell ismerni!

A számomra nem szimpatikus focisták: Ibra, Suarez, Dani Alves, Pepe. Mindannyian agresszívek, illetve a másik véglettől a színészkedéstől sem riadnak vissza..

2013. júl. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 Rasta Joint ***** válasza:
100%
Carlos Tévez és Suárez. Miért? United drukker vagyok, asszem ezzel mindent elmondtam.
2013. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
utolsó. szerinted Rooney megy a MU-ból?:D
2013. júl. 31. 07:32
 30/31 anonim ***** válasza:
Nem vagyok se Real-os se Barca-s, de gondolom mindenki emlékszik arra az ominózus Real Madrid - Milan meccsre ahol Cé az oldalvonal mellett kb 10 másodperces késéssel az arcához kapott egy legyintés miatt és játszotta a nagy halált! Még a kommentátor is röhögött rajta!
2013. júl. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!