Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megszeretnék tanulni zsákolni....

Megszeretnék tanulni zsákolni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Mindössze 175 centiméter vagyok, de olvastam hogy megfelelő edzéssel megoldható, air alert 3ról olvastam ezt próbáljam? Igazából így nyárra jó program lenne ez az edzés, és tényleg komolyan venném. Ötletek?
2013. jún. 12. 18:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Igazából lehet fejlődni az air alert-tel egy nyár alatt olyan 10-20 centit, ha kitartóan csinálod (nekem úgy 15 sikerült kb.), de alapvetően nagy ismétlésszámra épül, inkább az állóképességed fejlődik, meg valami iszonyatosan gyilkolja az izületeket (térd, boka).

Próbálkozz úgy, hogy nagy terhelés, amiből mondjuk egy 10-20-at bírnál, és abból keveset többször. Nagy súlyokkal guggolj, vagy guggolásból ugorj fel velük, ugrókötelezz, lépcsőzz sokat, az is nyomja a vádlit :)

2013. jún. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!