Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért isteníti mindenki a...

Miért isteníti mindenki a barcelonát és a real madridot mikor nem tudnak focizni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 26. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert te biztos jobban tudsz
2013. ápr. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
náluk nem nehéz, a nagy messi 1 gólt nem tudott rúgni kedden, de azért ő a nagy király, csicska...
2013. ápr. 26. 17:22
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem úgy játszottak ahogy szoktak ... Messiről eddig is tudtuk hogy a nagy csapatok ellen nulla ... inkább azon voltam meglepődve hogy Xavi meg Ini nem mutatott semmit . Real se mutatott semmit , CR-nek volt 2-3 jó megmozdulása azt ennyi .


Csak pont ez az a 2 csapat amely ha felszívja magát szerintem simán lő 4-5öt is , szóval hatalmas mecsekre számíttok.

2013. ápr. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Bartha Szultán válasza:
Ja végül is nem Messi lőtt tavaly előtt 4et az Arsenalnak, tavaly meg a Leverkusennek 5öt...!! Biztos azért kapott 4 aranylabdát mert "csicska"! 96 gólt lőtt tavaly. Böde biztos jobb aki az "MB1"-ben 14-nél jár.. -.-
2013. ápr. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

hol van már a tavalyi hó?

Volt... kit érdekel mi volt, most mi van, a nagy 0, most hozza a formáját, de nem csinál semmit.

2013. ápr. 27. 18:00
 6/13 anonim válasza:

Azért azt nem mondanám hogy nem tudnak focizni de a lényeg az hogy a Barcanak azért mert ugye egy pár évig ők uralták a focit és mindent megnyertek és hát nagyon menő egy olyan csapatnak drukkolni ami minden meccsen esélyesként lép pályára.Ez tipikus vesztes hozzáállás mert inkább biztosra mennek minthogy egy olyan csapatnak drukkoljanak amelyik pl.hullámvölgyben van.


A Realnak meg azért szurkolnak sokan mert hát azzal sem tudnak nagyon mellé lőni mivel annyi pénzük van hogy bármikor képesek egy ütős keretet összevásárolni és ahol a pénz ott a siker.lásd ezeket az újgazdag arab tulajdonban lévő csapatokat.


Nem sokára mondjuk szerintem ezek a szurkolók átfognak állni Bayern,Dortmund,Psg szurkolóknak mert most nekik fog menni a szekér.

2013. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Bocs de ha a real és a barca nem tud focizni akkor melyik tud??

Lehet hogy pl a barca nem játszik már olyan jól mint régen de hát ilyen a foci..

Amint nem megy olyan jól egy csapatnak a sok divat szurkoló már utálja is?

Még ilyen kérdést amit kiírtál..

Nem másokkal van a baj, hogy

2013. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem másokkal van a baj, mert túl nagyra tartanák ezt a két csapatot hanem veled mert nem értesz a focihoz az alapján amit kiírtál...

(Bocs hogy két kommentben küldtem el, véletlenen volt)

2013. máj. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
bayern münchen pl. tud focizni, 4:0 aztán 3:0 ra verte a barcá, reál is kiesett, még is mindenki őket sztárolja, szerintem gyengék
2013. máj. 3. 22:55
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen a foci változik , a Bayernnek nagyon megy , az meg hogy a BvB a döntős a Real magának köszönheti , Dortmundban 0ák voltak , Madridban meg ott baszták el hogy az első 15percben nem találtak be a 3 helyzetből . A Barcának esélye se volt , igazi nagy mecs akkor lett volna ha a vérszemet kapó Madrdid és a bomba formában lévő Bayern találkozott volna .
2013. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!