Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy tanulhatnék meg újra jól...

Hogy tanulhatnék meg újra jól focizni? Hogy legyek újra rugalmas, hogy lőjek pontosabban, és erősebben? (részletesebben lent)

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. Februárban újra elkezdtem focizni (4-5 év kihagyás után). Februárban még nagyon nem éreztem a labdát, azonban ez mára változott. Folyamatosan fejlődök (újra), azonban még mindig nem jó. A 3 évvel fiatalabbak is leelőznek futásban/lövésben egyaránt. Van 1-2 ember aki szinte folyamatosan szóvá teszi, hogy mekkora sz*r vagyok, persze ilyenkor egy "Fogd már be a szádat." mindig segít. :)

Mit erősítsek, hogy nyerhetném vissza a gyorsaságom? Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 19. 11:42
 1/2 anonim válasza:
En 2evet kenyszerultem kihagyni, egy eleg sulyos serules utan inkabb abbahagytam, de utana megint elkezdtem mindent az alapoktol. labdavezetes, dekazz sokat hogy erezd ujra a labdat es te iranyitsd ne a labda teged, estenkent futas levezeteskent kapura rugdalas. aztan menj vissza csapathoz. en is ezt tettem es ra fel evre leigazolt a hearts
2013. ápr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 B.Dávid válasza:
A sprintet gyakorlod és kialakul. A kapuralövésnél meg eleinte csak helyezd a labdát, aztán idővel vigyél bele egyre több erőt, tehát ne rögtön akard bevarrni a pipába, mert úgyse fog menni. Legyen annyit a labda a lábad alatt, amennyit csak lehet. Sz*rni is vidd el :D viccet félretéve, ha "azzal alszol" annyira megszokod h sokkal jobb lesz a labdaérzéked
2015. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!