Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ez a gyakorlat melyik izmost...

Ez a gyakorlat melyik izmost fejleszti vagy mire jó?

Figyelt kérdés
Láttam múltkor egy embert azt csinálta hogy két látszólag 8-10kg-os súlyzót a kezébe fogott és mint boxolna a mellkasához szorította majd egyszer az egyik majd a másik kezét kinyújtotta mintha ütne csak nem olyan gyorsan majd egy másodpercig kitartotta és vissza. Mire jó vagy mit fejlesztmez a technika?

2013. ápr. 7. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
lehet vmi boxoló volt és így próbált meg erősíteni
2013. ápr. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem boxoló, ismerem látásból de nem akartam megzavarni hogy megkérdezzem mire jó.


Azt nem értem a moderátoroknak miért kellet átrakni a.labdajátékokba és kitörölni a kulcsszavakat amit megadtam!?

2013. ápr. 7. 15:14
 3/5 A kérdező kommentje:
Ja bocs a kulcsszavak nem tüntek el de akkor is át lett rakva!
2013. ápr. 7. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

ezt a gyakorlatot max 1-2 kilós súlyokkal szokták végezni.

a váll erő állóképességét fejleszti,hogy tovább tudja tartani a kettős fedezéket,bunyó közben ne essen le a keze.


amit meg a fickó csinált,az valami egyedi fejlesztésű váll gyakorlat:).

2013. ápr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor a vállakat fejleszti/edzi. Köszi szépen. Hát tuti nem boxoló szóval kizárt, hogy amiatt edz így.
2013. ápr. 7. 15:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!