Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Rosszul begyakorolt gurítás,...

Rosszul begyakorolt gurítás, de hogy szokjak le róla?

Figyelt kérdés
Igazából nem megy olyan rosszul a játék az én technikámmal se, csak egyszerűen a végére elfogy az erő a golyóból... Valahogy úgy kezdem el gurítani, illetve úgy dobom el, hogy a golyó elkezd pörögni "visszafelé", az én irányomban, de nem csak a levegőben, hanem még a pályán is amikor leér, egy méteren keresztül halad előrefelé, de ugyanakkor hátrafelé is pörög és ez eléggé lelassítja a golyót... És nem nagyon tudom, hogyan lehetne úgy eldobni, hogy egyből előre felé menjen... Akikkel játszok, ők sem tudnak segíteni, nem is értik, hogy hogy tudok egyáltalán így gurítani... Tudom, elég zavarosan írtam le, kész csoda lenne, ha valaki ebből megértené és még segíteni is tudna, de azért megköszönném... :)
2013. márc. 30. 14:50
 1/1 A kérdező kommentje:
Természetesen bowlingról van szó. :)
2013. márc. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!