Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a nyerő taktika a tippmixen...

Mi a nyerő taktika a tippmixen? Ti hogy játszotok? Megéri?

Figyelt kérdés

Vagy az egész egyszerűen csak szerencse, ráadásul hosszú távon a fogadó jár rosszul?

Játszottam eddig úgy 8-at, kettővel nyertem, a többivel elvesztettem a pénzem, most ugyanott vagyok, ahol eddig.

Lehetséges, hogy akik azt hangoztatják, hogy nyernek, azok mégis mínuszban vannak, mert annyit buktak el előtte?


Azt megtanultam, hogy tuti meccsekre nem érdemes fogadni. Vagy a kis szorzó miatt, vagy a benne rejlő rejtett kockázat miatt, amit az amatőr nem vesz figyelembe.

Az nyerő taktika lehet, hogy 3-4 döntetlen, esélytelenebb csapat egy kombinált szelvényen?


Biztos meccsek kezdenek az agyamra menni:S nem a döntetlenen megy el a szelvény áhh.... a "biztos" real, barca, dortmund stb győzelmeken



2013. febr. 10. 10:06
1 2 3
 21/28 anonim válasza:

Profi sportfogadók a betfair.com oldalon játszanak.

Sokszor nem azzal nyernek, hogy a végeredményt eltalálják, hanem a mérkőzés előtt kereskednek a nyereményszorzókkal bizonyos szoftverek is segítségükre vannak, mint pl. a Bet Angel

Így elérhetik azt, hogy a meccs kezdete előtt már profitot könyvelnek el, bármi is legyen a mérkőzés kimenetele

2014. jún. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
57%

Tippmixre figyelne kell hogy ez szerencsejáték.

Túl sokat játszol amely okozhatnak;szerencsejáték függöséget,szenvedélybetegséget.

Kinek érdemes játszania akki otthon él,nincs családja,nincs tartozásai stb.

Ajánlom mindenkinek csak meg érzésből rakjatok tippet és ne fogadjàtok el másnak tippjeit mert akkár nagy valószinüsséggel el bukjátok.

Én véleményem szerint 2-3 meccset rakjatok igy nagy esélye bejönn.

Akki 4-nél több meccset akkar rakni akkor rakjon és ő felelősége bejönn/nem és saját tőke.

2017. máj. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
64%
Ha rendszeresen tudsz játszani, tehát nem mész csődbe a tétek felpakolásától akkor 90%-át a feltett pénznek hosszútávon visszanyered. Másképp mondva a TIPPMIX költsége 10%. Ennyibe kerül. Ezt abból lehet kiszámolni, hogy 1.7x = 50% esély ebből következik hogy 2 játékkal 0.85x pénzt nyersz azaz ebből következik hogy minden játék 0.85-az-egykettediken=09 azaz 0.9 nyereményt hoz. ez egy átlag, ehhez az kell hogy végtelen sokáig tudj játszani, tehát közben ne menj csődbe azaz ne hagyd abba.
2017. szept. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
64%
Egyetértek az előző válasszal (mivel én írtam azt is), szóval hosszútávon aki 0-án van, azaz a pénzénél van, az már egy művészet, az már komoly eredmény. De aki sokat veszít az csak azért lehet mert becsődölt és a régi tétekkel nem tudja folytatni a fogadásokat. Ha FOLYTATNI TUDNÁ újra és újra, akkor visszanyerné az addig beleölt pénzt, persze mínusz a 10%-ot azt nem mert az a tippmix "ára".
2017. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim válasza:
64%
Pontosítanám a 0.9 az meccsenként értendő, szóval 4-es kötésben játszunk, akkor egy év alatt a megjátszott 100eft-ból 50eft-ot tudunk visszanyerni, a másik 50eft az eleve a Csalogány utca nyeresége, ami matematikailag az 1.7x = 50% -ból adódik.
2017. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Üdvözlök mindenkit! Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy hogyan válasszam ki azokat a meccseket amiket megakarok fogadni?
2018. máj. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát hallgass az eszedre, úgy :)
2018. aug. 8. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Sokkal jobb egy meccset rakni nagyobb kezdő téttel. Elmegy, kezded újra. Vagy keveset nem 5 és afeletti meccseket, főleg nem simába. Lehet esélyed, de elég kicsi, hogy telibe. Mondjuk ekkor tarolsz mindent kb. Inkább az a stabil 2 vagy afeletti oddsok, amik játszanak. Amennyiben el tudod találni már 60-70%-ban így, jó vagy és nagyobb alaptét esetén hoz a konyhára. Nem beszélve, ha stabil 3-as odds megvan. Játszol minden nap egyet,maximum kettőt és meglátod, hogy jön be. Ha nyersz 15 napon, 15 napon buksz 3-as odds mellett változatlan alaptétnél, ami mondjuk 2000 Ft. Akkor már nyerőben is vagy. Sokszor kell hozzá szerencse is, de, ha az égiek is úgy akarják, akkor akár még is tudsz élni belőle. Nem sokan élnek meg belőle, de természetesen van, aki igen. 😊
2020. aug. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!