Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi a nyerő taktika a tippmixen...

Mi a nyerő taktika a tippmixen? Ti hogy játszotok? Megéri?

Figyelt kérdés

Vagy az egész egyszerűen csak szerencse, ráadásul hosszú távon a fogadó jár rosszul?

Játszottam eddig úgy 8-at, kettővel nyertem, a többivel elvesztettem a pénzem, most ugyanott vagyok, ahol eddig.

Lehetséges, hogy akik azt hangoztatják, hogy nyernek, azok mégis mínuszban vannak, mert annyit buktak el előtte?


Azt megtanultam, hogy tuti meccsekre nem érdemes fogadni. Vagy a kis szorzó miatt, vagy a benne rejlő rejtett kockázat miatt, amit az amatőr nem vesz figyelembe.

Az nyerő taktika lehet, hogy 3-4 döntetlen, esélytelenebb csapat egy kombinált szelvényen?


Biztos meccsek kezdenek az agyamra menni:S nem a döntetlenen megy el a szelvény áhh.... a "biztos" real, barca, dortmund stb győzelmeken



2013. febr. 10. 10:06
1 2 3
 1/28 98inter98 ***** válasza:
31%
megéri simán de csak nagy összeggel éri meg rakni .. 200 ft-ból ne akarj meggazdagodni!!
2013. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

Nem meggazdagodni akarok csak a játék kedvéért.

Amúgy 200ft al tettem eddig 4-5 meccset amiből 1500 jön ki, vagy kombiba 3/4 400 ft amiből sziknén ennyi soronként. Persze nem akarnak jönni:(

2013. febr. 10. 10:21
 3/28 98inter98 ***** válasza:
36%
Annak nem sok értelme van..én 10-20 ezerrel szoktam pakolni és hónap végén plusz 70-80 ezerbe vagyok.
2013. febr. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem csak 2-3 meccset rakj meg. Én 2-5 meccset szoktam megrakni, 200 Ft-tal játszom és néha olyan 5-10 ezer forintokat nyerek máskor csak 1-2 ezret. És még egy jó tanács: mindig az első gondolatod ragd meg, soha ne változtass az első gondolatodon. Hidd el nekem, sokszor jártam így és akkor nem nyertem.
2013. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
95%
Hosszú távon a sportfogadók kb. 7% nyertes csak. De ők sem a tippmixen játszanak, mivel kimenetellel nem lehet hosszú távon nyereségesnek lenni.
2013. febr. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:

Tippmixen is vannak ilyen extrák, hogy pl 2,5 gól felett/alatt, melyik csapat szerez gólt, pl barca meccsen messi rúg e gólt...stb.

Ezekre tényleg jobban megéri fogadni?

2013. febr. 10. 13:00
 7/28 anonim ***** válasza:
69%

rakj D-re átlag 2,8-3,3 ods-ok vannak rájuk

leginkább az olasz francia bajnokságokban van sok döntetlen


4 döntetlen meccs 200 Ft-ból 12 ezer környékén van

2013. febr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 hookuszpook ***** válasza:
89%
Meg is válaszoltad saját kérdésedet: "...az egész egyszerűen csak szerencse, ráadásul hosszú távon a fogadó jár rosszul." Biztosan ez igaz, a hagyományos sportfogadásra. Aki néha esetleg nagyot nyer, szerintem előtte annak a többszörösét elbukta már. Kivéve, ha megvette a meccset... Tudom, hogy ezek után furcsán hangzik, de mégis van egy megoldás, amivel rizikó nélkül lehet játszani és biztos a nyereség. Ha szükséged van rá, akkor adok egy weblap címet, csak itt nem írhatom le, mert kitiltanának érte. Írj privátban.
2013. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Bookie Buster könyvét megtalálod a neten, írt különféle taktikákat sportfogadásra.
2013. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
pénzt csak pénzből lehet csinálni
2013. febr. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!