Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mourinhonak szerintetek lehet...

Mourinhonak szerintetek lehet valami mentális gondja?

Figyelt kérdés

De most komolyan kérdezem, gondoljatok bele.

- Tito Vilanova megtámadása

- A reptéren azt mondta egy nőnek, hogy "kár, hogy nem férfi vagy, mert akkor jól pofán vágnálak, sőt, meg is ölnélek." csak mert az annyit mondott, hogy hajrá Barca.

- Még a bajnoki címük ünneplése közben is a Barcáról és a bírókról beszélt az újságíróknak

- Az olyan kirohanásai amit az Inter-Barca után is művelt

- Ezek a nagyképű nyilatkozatok, hogy ő Special One meg Only One.


Szerintetek ez egy normális ember viselkedésére vallanak? Mert én nem tudom elhinni, hogy valaki ennyire ne vegye észre magát.


2012. dec. 28. 14:29
 1/10 anonim ***** válasza:
van baja elég sok!
2012. dec. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 SSanchez ***** válasza:
Van ott gond így van. Nem ízlik neki, hogy spanyolban nem megy a szekér.
2012. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Jaj,szálljatok már le róla. Mostanába nagyon sok problémával küzd.Most,hogy még az is hogy lehet,hogy megy el a Madridtól,meg ez a Ronaldós ügy is.Szóval van neki gondja az biztos.Reménykedünk Madridisták hogy már 2013-ban minden rendben lesz és verjük a pálmát mint ez előtt.
2012. dec. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogyne, megszakad a szívünk szegényért. A madridistáknak is megszakadt anno Guardiola miatt...
2012. dec. 29. 18:18
 5/10 anonim válasza:
Jaj,hidd el sírni fogunk Guardiola miatt.LEJÁRT LEMEZ!Akkor mért hagyta ott a Barcácskát??Tudod Mou kitart és büszke a csapatára nem úgy mint az.Pff.
2012. dec. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ez a tipikus divatdrukker veszekedés
2012. dec. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Guardiola 13 éves kora óta a Barcánál dolgozik, de biztos semmi érzelmi kötelék nincs közte és a klub között...


Ellenben Mourinho, aki 2 évente csapatot vállt, elküldi Raúlt, majd padoztatja Casillast biztosan egy igaz szívű madridista... kár, hogy ezt azzal nyomatékosítja, hogy még a saját szurkolóival is megutáltatja magát :)

2012. dec. 29. 19:15
 8/10 anonim válasza:

Szerintem ne egy Barcás beszéljen hogy megutáltassa magát.

1.)Ki beszél arról,hogy megutáltassa??

2.)Jaj,engem az sem érdekel,ha születése óta Guardiola a Barcánál dolgozott.

3.)" De biztos semmi érzelmi kötelék nincs közte és a klub között... ,,Akkor miről is beszélünk??

Jó,én nem vitázni akarok vagy valami ilyesmi,de ha mondjuk nem vagy Realos ne olyanokat terjesztj Mouról ami nem is tudsz.Szerinted van olyan edző egy klubnál akinek nincsenek gondjai.Ja persze mert a Barca annyira "tökéletes" mi??Ahha,persze.Csak közlöm nem csak a Barca van a világon úgyhogy kelj fel a szép álmodból.

2012. dec. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 SSanchez ***** válasza:
Én Barca drukker vagyok, de ne hasonlítgassuk már össze a két csapatot...jelenleg egyértelmű, hogy melyik a jobb minden téren.
2012. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Mostanába nagyon sok problémával küzd"


Mint ahogy én is, mégsem ócsárolok mást. Biztos neki is megélhetési gondjai vannak....szegény mennyire sajnálom a sok problémája miatt...

2013. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!