Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen térdvédőt ajánlanátok...

Milyen térdvédőt ajánlanátok kézilabdához?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 10:14
 1/6 anonim válasza:

[link]


itt találsz áron NIKE-t, ez tuti jó minőség.

2009. aug. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
az csak térdSZORÍTÓ amit az előző komizó írt,. én 4 éve kézizek és nem ilyet használunk.az ilyet csak azok használják akiknek van vmi gond a térdükkel vagy a térdkalácsukkal.ha térdvédőt szeretnél menj el egy sportboltba és ott érdeklődj h milyenek vannak.nekem kétféle volt eddig:felhúzós és csatolós. a csatolós jobb mert a felhúzós kinyúlik és utána nagyon rossz vele játstzani meg nem olyan vastag így ha esel akk is meglátszik és fáj. ezért a csatolósra szavazok.azok keményebbek és magad tudod állítani h milyen szoros legyen , remélem segítettem :)
2010. jan. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én a rehband térdvédőit ajánlom. Profi játékosok mind ebbe játszanak (Görbicz... stb.) Ez kifelyezetten a kézilabdásoknak készített anatómiailag is nekik fejlesztett térdvédő.

2010. máj. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a segítséget:)
2010. máj. 28. 20:33
 5/6 anonim válasza:

Nekem Select van.. : ))

És nagyon meg vagyok vele elégedve, igaz drága. De jó szolgálatot nyújt. Mivel én állandóan esek(szélső létemre) ezért kell a jó térdvédő. És eddig volt felhúzós és csatolós is.. De kinyúlt, elszakadt, bedagadt a lábam esés után/meccs után.. tehát nem volt jó.. És most vettünk ezt a Select-et.. 8000Ft-ért 1-et .. de nagyonjó. [link]

ez az. :) Jham és a híres kézilabdázók is ezeket használják.;)

15/L

2011. júl. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mesi-11- válasza:
Szia. szerintem a rehband meg a select a legjobb.én 5 éve kézizek és mind a kettő remek.
2012. máj. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!