Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak? FORMAHANYATLÁS.

Mit csináljak? FORMAHANYATLÁS.

Figyelt kérdés

Üdv.15 éves labdarúgó vagyok már 10 éve focizom, most NB1 + első osztályban játszom belső védőként.Körülbelül egy évvel ezelőtt téltől heti 5 edzésünk volt + külön edzések.

Az előtt csapat egyik legmeghatározóbb,legstabilabb játékosa voltam egyszerűen minden sikerült a legjobbak ellen pl:Honvéd,Mtk Szombathely stb. De télen volt egy meccs ahol szörnyűen játszottam életem legrosszabb meccse volt. Azóta megváltozott valami minden nap edzem teljes odaadással,koncentrációval és még külön is edzek amikor csak tudok(szüleim eléggé szigorúak ezért mindig is 5-ös ért kell dolgoznom úgy hogy elég sok időmet fölemészti a tanulás) de egyszerűen nem megy úgy mint régen legalapvetőbb dolgokat is van hogy elrontom pl:jön felém a passz átveszem és egyszerüen besokkolok nem tudom mit csináljak. technikailag 14 évesen jobb voltam mint most... folyamatosan fáradtnak érzem magam mert egyszerűen nincs ilyen hogy én most nem megyek edzésre mert kell... Tippek,segítségek hogyan tudnám régi formámat visszaszerezni?..



2012. szept. 28. 20:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Bocs az offért, de ez aztán már hozzáállás! Grat, hogy nem a magyar élvonalat célzod meg, mint végső célt! :) Én csak amatőr szinten focizok, középhátvédként, s mikor leblokkolok én csak simán hátragurítom kapushoz, de gondolom ezzel nem húztalak ki a csávából.

Szerintem az is közrejátszhat, hogy szellemileg nem vagy teljesen friss, hisz mint írtad az ötösre hajtasz mindenből, és ez ugye mint gondolom tudod, minden évben egyre nehezebb lesz. Aludj sokat, és próbálj szelektálva tanulni. Figyelj órákon, próbáld átlátni az anyagot, és ne magolj, mert az sok energiát/időt felemészt, s félhónap múlva már semmi nem lesz meg belőle.

Sok sikert, hajrá! :)

2012. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!