Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit csináljak? FORMAHANYATLÁS.

Mit csináljak? FORMAHANYATLÁS.

Figyelt kérdés

Üdv.15 éves labdarúgó vagyok már 10 éve focizom, most NB1 + első osztályban játszom belső védőként.Körülbelül egy évvel ezelőtt téltől heti 5 edzésünk volt + külön edzések.

Az előtt csapat egyik legmeghatározóbb,legstabilabb játékosa voltam egyszerűen minden sikerült a legjobbak ellen pl:Honvéd,Mtk Szombathely stb. De télen volt egy meccs ahol szörnyűen játszottam életem legrosszabb meccse volt. Azóta megváltozott valami minden nap edzem teljes odaadással,koncentrációval és még külön is edzek amikor csak tudok(szüleim eléggé szigorúak ezért mindig is 5-ös ért kell dolgoznom úgy hogy elég sok időmet fölemészti a tanulás) de egyszerűen nem megy úgy mint régen legalapvetőbb dolgokat is van hogy elrontom pl:jön felém a passz átveszem és egyszerüen besokkolok nem tudom mit csináljak. technikailag 14 évesen jobb voltam mint most... folyamatosan fáradtnak érzem magam mert egyszerűen nincs ilyen hogy én most nem megyek edzésre mert kell... Tippek,segítségek hogyan tudnám régi formámat visszaszerezni?..



2012. szept. 28. 20:53
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
és még mentálisan is már nagyon nehezen bírom mert érnek a kritikák mert tőlem várják a megváltást amit meg is értek, de egyszerűen nem megy.És még föl is vittek U17be ahol még nehezebb....
2012. szept. 28. 20:57
 2/11 anonim ***** válasza:

kajálással hogy állsz?

étrended van?


már csak azért,mert amiket leírtál tüneteket,azokat akkor érzem,ha éhesen edzem,vagy több napig rosszul kajálok.

gondolom nőttél,ezért a nagyobb test több kalóriát követel,hogy rendesen működjön.

2012. szept. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
rendesen táplálkozom. vitaminok,fehérjék szénhidrátok megvannak, de lehet van benne valami mert 196 cm vagyok. akkor lehettem kb 185.
2012. szept. 28. 21:20
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is volt ilyen időszak a tanácsom:

1.lehet, hogy azt az egy meccset a lelkedre vetted és az van a fejedben, hogy megint sza.rul fogsz játszani(ahogy írod is átveszed a lasztit és besokalsz)

2.Minden napi edzés nagyon sok, próbálj pihenőnapot is beiktatni mert ez qurvasok!

Amúgy ideges típus vagy?Pl. meccsek előtt?

2012. szept. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok ideges típus sőt, utolsó emberként is megmerem csinálni azt ami 90% hogy nem jön be (régebben. és akkor be is jött :D) egyszerűen kell az az edzés szám mert egyszerűen annyira le vagyok maradva az európai színvonaltól hogy az valami szörnyű. Mert én nem nb1es focista szeretnék lenni hanem annál több. Adottságaim meg vannak csak ez a forma hanyatlás.Voltam már válogatott kerettag is meg minden.1 évem van hátra és akkor minden eldől, nyáron hogyha végre formába lendülők kimegyek próbajátékra komolyabb klubokhoz de ahhoz még nagyon nagyon nagyon sokat kell fejlődnöm.
2012. szept. 28. 21:39
 6/11 anonim ***** válasza:
Kevesebb,de intenzivebb edzés!
2012. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hány kiló vagy a 196-hoz, és pontosan mit és mennyit eszel?


Mennyit alszol?


Ezek után jobban be tudjuk tájolni, hol a bibi.

2012. szept. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
75kg és 10kor fekszem 6kor kellek.
2012. szept. 29. 07:45
 9/11 A kérdező kommentje:
sok húst szoktam enni naturba+zöldségek,vitaminok,leves,zab.
2012. szept. 29. 07:47
 10/11 anonim ***** válasza:
Mit és mennyit eszel? Lehet, hogy a szervezeted éhezik bizonyos tápanyagokat, vitaminokat (mert ugyebár fejlődik), te talán ezeket nem viszed be, és ez meglátszik a teljesítményen.
2012. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!