Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen gyakorlatokat tudtok...

Milyen gyakorlatokat tudtok robbanékonyság fejlesztésére focistáknak?

Figyelt kérdés
1 évig szüneteltetem a focit, és ez a nagy hátrányom volt. Gyors vagyok, de mire felgyorsulok, addig már rég a szomszédban vagyok...pedig ha ez lenne, elég korrekt szélső lennék, haláliak a beadásaim, ezt biztosan tudom, csak nem tudok odáig eljutni. Időm van, elhatározás is, kedv kevesebb, de az nem számít;). Van itt egy kisebb tornaterem, ott lehet esténként egyedül gyakorolni. Akár lábsúlyokat is vehetek, ha megéri.
2012. aug. 22. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Focisuli - készségek és technikák .c konyv


szerezd be

2012. aug. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Angliában vagyok...
2012. aug. 22. 14:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem megvan a könyv!Érdekel?Valahogy ha áttudom küldeni szólj elküldöm.De egy Acrobat Reader v iesmi szükséges lesz ha olvasni akarod :D
2012. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=5GzapLAH3Yk

és a kettlebell edzésnek is utánaolvashatsz.

lábsúly nem kell hozzá.

2012. aug. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 poiu ***** válasza:
Csak a pálya széléről kotyogok bele: a súlyzós edzés másról szól. Szerintem neked durva intervallum edzés kell: 100 m sprint teljes erőből, pár perc pihi, és megint ugyanez 5-6 ismétlésben.
2012. aug. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló közel jár, én fociztam egy ideig, én is ezt akartam. Robbanékonyságot fejleszteni, próbáld úgy hogy többször válts ritmust, vagyis kocogsz és hirtelen sprint, vagy állóhelyből sprint, minél többször, esetleg cikk-cakk-ba sprintelsz, gyors irányváltások ott is kell a robbanékonyság. Vagy tegyél magadra súlyt és azzal, köss magad után valami nehezet, például mi olyat csináltunk hogy autógumit átfúrtak, rajta átvezettek egy zsinórt, derekadra tetted és nyomás.
2012. aug. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poiu ***** válasza:
Az autógumit húzni jó :-). Súlyt nem tennék magamra... Legalábbis nagy súlyt nem.
2012. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Maximum 1-2 kg-s bokasúlyt
2012. szept. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!