Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok a PSG-hez?

Drogba11 kérdése:

Mit szóltok a PSG-hez?

Figyelt kérdés
Nem elég hogy ott van Pastore,Lavezzi,Alex,Lugano,Sirigu,Sakho,Maxwell,Sissoko,Motta, és a többiek még megvették Silva-t,Ibra-t,Moura-t és még nagy valószínűséggel oda igazol Modric is mert a Real nem akarja kiadni érte a pénzt amit kér a Tottenham. C'MOON CHELSEA!!
2012. aug. 8. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
agyonvásárolt divat csapatok előbb útobb kimennek a divatból.Átigazolási Fair Play lesz 1-2 éven belül.
2012. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már van átigazolási fairplay... De kicsit bonyolultabban működik, mint "annyit költhetsz amennyit kerestél" elv. Ha elkezdik agyonnyerni magukat, azzal hosszútávon szerintem mindenki csak nyer. Erősödne a francia liga, bl-ben is lenne valamire esélyük. Ettől eltekintve én se vagyok az összevásárlás híve ( mondom Chelsea szurkolóként :D )

És nem attól lesz egy csapat divatcsapat, hogy vásárolnak, hanem hogy nyernek sokmindent. (manapság például a Barca ilyen szerintem, meg még a reált is talán idesorolnám, hisz a magyar média őket tolja nagyon erősen, igaz az angoloknál is van jópár ilyen csapat)

Visszatérve a témához, én szeretném, hogy a psg valami maradandót alkotna, már csak a managerük miatt is. Egyértelmű favoritjai a francia ligának, és a bl csoportkörből is kijuthatnak kis szerencsével.

2012. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
gusztustalan
2012. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Olyan mint az Anzsi Mahacskala .. felvásárol nagyobb neveket . Csak nem tud velük bánni . Ugyanolyan klub marad , nem lesz elölrébb se nemzetközi se hazai porondon.
2012. aug. 10. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!