Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok Dzsudzsák Balázs...

Mit szóltok Dzsudzsák Balázs eddigi teljesítményéhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok..!

Mit szóltok Dzsudzsák eddigi Oroszországi túrájához?

Én megmondom őszintén nagyon el vagyok keseredve...!

Mért kellett otthagyni a Psv-t, ahol sztárként kezelték, ahol imádták, a kedvenc volt, ment neki a játék, énekelték stb...! Tudjuk hol tart a magyar foci...(mondjuk most a loki és a vidi hátha...),és végre van egy Balázsunk, aki európai szinten űzi a sportot, fantasztikusan lő, cselez stb...(PSV időszak..) és képes volt ezt a nagyszerű klubbot ott hagyni a Mahacskala nem tudom milyen csapat kedvéért....De még ha ott maradt vagy maradhatott volna, hogy az Anzsiból sztárcsapat legyen...Nem...Elment a Dinamohóz, amely Dinamo addig nagyszerűen szerepelt át ment a Balázs, és azóta aza csapat egy nulla...Most meg (eddig) rúgott gól nélkül totál utolsóak...! Kérdem én! Mivel jobb bármelyik a PSV-nél???? Sztem nem jobb egyik sem....! Nagyon szomorú voltam, mikor nyilatkozta egy volt orosz játékos, hogy Dzsudszák egy középszerű játékos....EZ NEM IGAZ...!!! Dzsudzsi a MI Dzsudzsink, és nagyon nagy játékos, még ha ott nem is megy neki annyira...Tessék megnézni egy Eindhoveni Balázs videot, és utána tessék nyilatkozni Balázsról....Balázs egy ritka klasszis, csak egyenlőre úgy tűnik, hogy elrontotta a jövőjét....! Hogy nem megy neki, annak sok oka van szerintem:

Pl: nincs önbizalma

az edző nem mindig bízik, bízott benne..

a játékosok nem szolgálják úgy, ki, nem kap annyi labdát..

stb...

Mit szóltok?????

A VÁLASZOKAT ELŐRE KÖSZÖNÖM!


2012. aug. 6. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Egyetértek, elrontotta a karrierjét.

Bár én nem miatta vagyok szomorú, hanem Bogdán miatt, jobb lenne ő az 1. osztályban :(

2012. aug. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pénzéhes *****.

PSV-ben azt hittem,hogy még sokra viheti. Tévedtem. Elment volna egy Juvéba,Valenciába,Atl.Madridba és kb top 20 szélsőbe benne lett volna. DE neki nem elég 400 millió FT hanem 1 milliárd kell. Meg is érdemli...Meg se kellene hívni válogatottba...Svédeket is a hypolt dzsudzsák nélkül vertük meg,látszott a csapatjátékom,hogy nem volt ott az a nagyképű pénzéhes ****

2012. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Adtam a zöld kezeket! xd

Sokszor nézem a videókat, mikor még a PSV-nél volt,miket csinált, valami őrület...! Most meg.....Nekem speciál a könnyeim kijönnek, mikor megnézem,a PSV-s videóit, mikor pl: az emlékezetes góljait lőtte az Ajaxnak stb...Remélem lesz még ilyen alkalom...

2012. aug. 6. 22:14
 4/13 anonim ***** válasza:
A sok pénz és a szép karrier helyett ő az iszonyatosan sok pénzt választotta szép karrier nélkül. A Mahacskala egyszerűen túl adott rajta. Pályafutása szempontjából nagyon rossz döntés volt eligazolni Oroszországba és ezt mindenki tudta, még ő is...Az, hogy egy ritka klasszis talán egy kicsit túlzás, de tényleg nagyon jó játékos. Hosszú idő után végre lehetett volna ha nem is sztárklubba de egy elitebb európai csapatba lévő magyar játékos, de neki a pénz fontosabb volt, ezen nincs mit szépíteni.
2012. aug. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Értem én,amit mondasz, még ha nem is értek egyet vele teljes mértékben.

1)Tény,hogy szerették a PSV-nél,de azért SOHA nem volt ott ő a No1. a drukkerek körében,ezt csak a magyar média híresztelte

2)Nyilván elsősorban a pénz miatt igazolt el, amolyan 21.századi Détári Lajos módjára...de az orosz bajnokság egyébként jobb,mint a holland,szóval magával az országgal nem lőtt nagyon mellé, csak 1szerűen rossz csapathoz igazolt.Fizikálisan szerintem fejlődött,azelőtt semmit nem tudott védekezni(mondjuk az Eredivisee-ben nem is kell),és elég gyenge volt fizikálisan

3)A holland bajnokság minden játékosnak egy amolyan nevelő liga, ahonnan felkethetik a TOP ligák érdeklődését játékosok, és ugrodeszkának tökéletes;ergo érthető,hogy nem motiválta már túl sok minden arra,hogy ott maradjon,hiszen már jó rég volt az Ajax aranykorszaka...a Feyenoordéról nem is beszélve.Jól döntött,hogy eligazolt,de egyértelműen 1sősorban a pénz motiválta,nem az,hogy fejlődjön egy erősebb bajnokságban(mondom az orosz liga erősebb jóval,mint a holland...persze amelyik klub ott jónak mondható az a CSKA és a Zenit, utóbbiba be sem férne)

4)Kissé túlzó az a jelző,hogy ritka klasszis...sőt agyon túlzó.Azért a klasszis szélső nálam a maiak közül C.Roni Ribéry,Robben,Nani,David Silva stb-stb ezektől azért Dzsudzsák minimum 1 fokkal gyengébb játékos...de inkább többel.Tény,hogy ha 1 TOP ligába igazolt volna,akkor igazán kiváló játékos lehetett VOLNA.de azért a klasszis az nem itt kezdődik.

Igazán nagy csapatot soha nem érdekelt Dzsudzsák Balázs, de azért a francia ligában, vagy egy spanyol/olasz középcsapatban simán befért volna.

Kár érte.

2012. aug. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok még 1szer.

"Nagyon szomorú voltam, mikor nyilatkozta egy volt orosz játékos, hogy Dzsudszák egy középszerű játékos....EZ NEM IGAZ...!!! Dzsudzsi a MI Dzsudzsink, és nagyon nagy játékos"

Azért ezt megmosolyogtam egy kicsit :D

Elég elfogult vagy Balázzsal kapcsolatban...na meg ez az érvelés :D

Persze megértem az elfogultságot és ezt a bugyuta érvelést is,ha fiatal vagy, csak na vicces :D

Mi az,hogy a "Mi Dzsudzsink"...és attól még, hogy valaki Magyar nem lehet középszerű játékos ? :D

Emberileg középszer,hiszen a pénz mellett döntött a fejlődés,karrier helyett.

Nagy játékos meg nálam - hogy ne tűnjek hazafiatlannak-: Albert Flórián,Nyilasi Tibor kaliberű játékosok itthonról.

Gera pedig még mindig a legjobb aktív magyar játékos.

2012. aug. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

Nem értek veled egyet...!

Dzsudzsákot nagyon jó játékosnak tartom, a közép ,,kategóriánál,, sokkal jobbnak...!

A ,,MI Dzsudzsink,, ő...ebbe szerintem semmi sincs... A miénk nem???? Magyar!!! DZSUDZSÁK BALÁZS, és én büszke vagyok rá, amit eddig elért...!

A PSV egy EURÓPAI sztár csapat, persze nem egy Real, meg egy Barca szint, de egy közép szint felső fokát viszont képviseli, eléri....!

Vitatkoznék abban is, hogy a média adta úgy elő, hogy ő a legnagyobb sztár (valami ilyesmit írtál....)

Nem, nem!!!!! Ott voltak teljesítmények...! Affelay, és Dzsudzsák volt véleményem szerint a két legnagyobb játékos...! Miután Affelay elment a Barcelonához, utána lényegében Dzsudzsák volt a Psv legjobb, legsztároltabb játékosa...! Érdemes megnézni, hogy az ára, hogy ment fel, míg a Psv-nél volt..., és a Fifában is, ha jól emlékszem (2011)-ben sem véletlen volt 83 erősségű...! Valamit le kellett tennie az asztalra, hogy ennyivel felmenjen az ára(és ez magyar viszonylatban elég sok..), és ha megnézted a PSV-ben a mérkőzéseit(én szinte az összeset láttam...), akkor láthattad, vagy tapasztalhattad, hogy mit művelt a bal szélen, milyen megoldásokat választott, milyen bomba gólokat lőtt stb..(pl: az emlékezetes Ajax elleni meccs...)

Neked pl: Robben a sztár???? Robben egy fantasztikus játékos, de az is közre játszik, hogy ő a Bayernben játszik, és több figyelmet kap a médiától stb...Ez is számít...! Azért azt észre kéne tán venni, hogy Balázsban valami több van, mint másokban...A válogatottban is régen Gera vitte a prímet, Gera kiemelkedett a többiek közül valamelyest, ahogy ha nem is a válogatottbeli teljesítményével kimondottan, de kiemelkedett Dzsudzsák is, itt most a Psv időszakra gondolok inkább....Azért ott voltak olyan húzásai, amit csak kivételes játékosok tudnak megcsinálni...! És persze van bennem elfogultság is...!!!!!! És azt is megjegyezném, hogy ha pl: visszanézed a külföldi lapokat, mit írtak Dzsudzsákról a szakemberek, és a hozzászólok, akkor lehet meg fogsz döbbenni...,bár szerintem ezt te is tudod...!!!

És abban is vitatkoznék, hogy nem férne be a Zenitbe pl..!

A PSV gyengébb csapat, mint a CSZKA??? Hát...nem hinném...Megnéznék egy Psv-CSZKA mérkőzést...!

Huszti a keretbe fért be, és véleményem szerint Balázs jobb játékos Husztinál...,

Köszönöm, hogy megosztottad a véleményedet!

2012. aug. 8. 14:40
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, vagy kérdőjeleztem meg hogy lehetsz e büszke Dzsudzsákra, mi több,én is büszke vagyok rá,hogy egy honfitársunkat ismerek,elismerek Európa szerte.DE !

Nem szabad a tökdöfőt a fejedre húzva vakon imádni valakit,csak azért mert szintén Magyar,nem árt reálisan szemlélődni,nem csak a fociban , hanem az élet egyéb területein is...persze,mint egy vérbeli focidrukker létezik elfogultság kedvenc csapat, vagy kedvenc játékos irányába,de azért az ember ahogy érik,és többet tapasztal (jelen esetben a fociban), tájékozódik ketté tudja választani az érzelmeit a száraz tényektől.

Igen, ha hiszed, ha nem nekem Arjen Robben pl: sztár.

Nem a kedvenc játékosom,sőt igazából gyűlölöm,mert egy ritka egoista és arrogáns alak, aki ráadásul önző játékos is,na de kvalitásait épeszű ember nem kérdőjelezheti meg.A világ egyik legjobb szélsője,és egyébként is szerintem benne van a jelenleg Európában focizó TOP 25 játékosban,de lehet,hogy 1 szűkebb elitbe is helye van,ezt nekem nem tisztem eldönteni.

Mindezzel csak azt akarom mondani,hogy: nem, nem a média általi sztárolásának köszönhetően ismerem el Robbent, hanem egyszerűen azért,mert világklasszis játékos.

Meg aztán, Magyarországon nyilván Dzsudzsák Balázs minden mozdulatát verik nagy dobra, nem Arjen Robbenét.Igen, kissé túlhypolja a magyar média Dzsudzsák Balázst,de OK megérdemli,hiszen jelenleg tényleg a legnagyobb név a magyar labdarúgásban,de azért lehetnének picit realistábbak vele kapcsolatban.

Elismerem,hogy egy jó játékos,de soha az életben nem lesz már belőle olyan,mint amilyen lehetett VOLNA, ezt elsősorban saját magának köszönheti, másodsorban annak,hogy a Dinamo edzője nem számít rá.Én azt mondom : ki mint vet, úgy arat, ergo, ha neki vonzóbb volt a hiper gazdagság, mint a fejlődés, karrier, szuper gazdagság; akkor az ő hibája,senki másé.

Olvasom többedszerre a saját előző kommentemet, egy szóval sem említettem,hogy a CSKA jobb lenne a PSV-nél.

Azt mondtam, ugyanis,h. maga a BAJNOKSÁG jobb,mint a holland.Ez vitán felül áll.

Semmi problémám nincsen vele, és igenis elismerem,mint játékost,de nem ,mint embert,sőt mondhatni büszke is vagyok rá...de azért helyén kezelem,és nem emelem Olympos-i magasságokba. :)

2012. aug. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Helló!

örülök, hogy reagáltál, megtisztelsz vele!

Na, akkor egy-két félreértést had tisztázzak...

Tudom, hogy nem így említetted, de én csak arra reagáltam, hogy a CSSZKA, Zenit, utóbbiba be sem férne....Erre írtam, hogy megnéznék egy Psv-CSZKA, vagy akár egy Psv-Zenit mérkőzést...! Robben valóban sztár, méghozzá nagy sztár...

Itt csak annyit akartam mondani, hogy ha pl: Balázs lenne Münchenben, akkor ő is annyi figyelmet kapna a külföldi médiában, mint Robben...Ha Robben játszana pl: a Dinamoban, azért annyi figyelmet tán nem kapna.....És nem azért jó, mert magyar, azért jó Balázs, mert jó! :D :Dxd

Figyeltem a Psv-s meccseit, és olyan dolgokat láttam tőle, amit egy gyengébb képességű játékos nem tud....!

De igazad van sok mindenben!!!!! És, ha megfigyeled, a Dinamoban, legalábbis én így vettem észre, hogy nincs elég önbizalma, ami nem is csoda....Az edző nem mindig számít rá, alig kap labdát, és szegény még gólt sem lőtt....És sokszor őt cserélik le, mikor az összes többi játékos sem játszott nála jobban...! De mikor nála van a labda, azért érezhető, hogy ha több odafigyelést kapna, akkor menne neki a játék...Pl: Több labda, éreztetni kéne vele, hogy bíznak benne, és tán oda kéne engedni a szabadokhoz...!

Na de kérdeznék valamit...

Nyilatkozta a volt orosz védő, h Balázs egy középszerű vagy középszintű játékos...Semmit sem lát benne....Gondolom nem látta a Psv-s meccseit, mert akkor nem ezt mondta volna...Mit gondolsz erről? .D xd

2012. aug. 8. 19:21
 10/13 anonim ***** válasza:

Érdekes téma ez,mert a többség véleménye alapján léteznek:gyenge/rossz, átlagos(középszerű),jó és kiváló(klasszisok) játékosok.Szerintem azonban ennél ez sokkal árnyaltabb,mivel ahogy teszem azt 2 kavicsot,vagy 2 autót sem lehet teljes meggyőződéssel összehasonlítani,úgy a focistákat is.Vannak nyilván ezen összehasonlítások alapjául szolgáló tényezők,mint pl: a játékosok posztjai,pályán betöltött szerepkörök,stílusuk.Sőt adott játékost akár saját maga korábbi vagy jövőbeli formájával is érdemes összehasonlítani (előre - , visszafejlődés, sokoldalúvá válás stb.) Ezek alapján Dzsudzsák összehasonlítva PSV-s énjével valóban visszafejlődött,részint azért,mert nem nagyon játszatják,ezért nem tud villogni,önbizalma is visszaesett stb.

Azonban mint említettem fizikálisan és taktikailag szerintem igenis fejlődött,hiszen visszajár védekezni,és nehezebb elnyomni,meg talán pár kiló izmot is magára szedett.A PSV-ben nekem is tetszett a játéka (volt 1 szezon amikor szinte az összes PSV meccset megnéztem),szerettem,h. olyan kreatív, sokat támad és cselez,és gyors is...na de pont ezért nem lehet a holland bajnokságot alapul venni,amit korábban elmondtam:ugródeszka liga lett az elmúlt években, meg aztán mindig is jellemző volt arra a bajnokságra hogy csak támadnak támadnak támadnak,védekezés szinte 0, nincs sok fizikai kontakt,sok a taktikai fegyelmezetlenség(óriási üres területek stb),ami persze egy laikus számára élvezhető focit eredményez,de nekem,aki az olasz foci szerelmese,nem igazán kielégítő ez.Akkor már nézek brazil bajnokit(a holland helyett),ahol aztán tényleg repkednek a cselek,ritmus és tempó váltások stb,hogy csak úgy kicsordul az ember szájából a nyál ! :D

Dzsudzsák számomra sem középszerű játékos VOLT, de mióta Oroszországban és főleg a Dinamoban játszik egyre inkább afelé süllyed sajnos.Volt benne potenciál,hogy egy tényleg kifejezetten jó focistává váljon,de nem így lett.Talán még menthető,ha eligazol mondjuk Spanyolba/Portugálba,ami sokkal jobban feküdne a stílusához.

2012. aug. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!