Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mit szóltok Dzsudzsák Balázs...

Mit szóltok Dzsudzsák Balázs eddigi teljesítményéhez?

Figyelt kérdés

Sziasztok..!

Mit szóltok Dzsudzsák eddigi Oroszországi túrájához?

Én megmondom őszintén nagyon el vagyok keseredve...!

Mért kellett otthagyni a Psv-t, ahol sztárként kezelték, ahol imádták, a kedvenc volt, ment neki a játék, énekelték stb...! Tudjuk hol tart a magyar foci...(mondjuk most a loki és a vidi hátha...),és végre van egy Balázsunk, aki európai szinten űzi a sportot, fantasztikusan lő, cselez stb...(PSV időszak..) és képes volt ezt a nagyszerű klubbot ott hagyni a Mahacskala nem tudom milyen csapat kedvéért....De még ha ott maradt vagy maradhatott volna, hogy az Anzsiból sztárcsapat legyen...Nem...Elment a Dinamohóz, amely Dinamo addig nagyszerűen szerepelt át ment a Balázs, és azóta aza csapat egy nulla...Most meg (eddig) rúgott gól nélkül totál utolsóak...! Kérdem én! Mivel jobb bármelyik a PSV-nél???? Sztem nem jobb egyik sem....! Nagyon szomorú voltam, mikor nyilatkozta egy volt orosz játékos, hogy Dzsudszák egy középszerű játékos....EZ NEM IGAZ...!!! Dzsudzsi a MI Dzsudzsink, és nagyon nagy játékos, még ha ott nem is megy neki annyira...Tessék megnézni egy Eindhoveni Balázs videot, és utána tessék nyilatkozni Balázsról....Balázs egy ritka klasszis, csak egyenlőre úgy tűnik, hogy elrontotta a jövőjét....! Hogy nem megy neki, annak sok oka van szerintem:

Pl: nincs önbizalma

az edző nem mindig bízik, bízott benne..

a játékosok nem szolgálják úgy, ki, nem kap annyi labdát..

stb...

Mit szóltok?????

A VÁLASZOKAT ELŐRE KÖSZÖNÖM!


2012. aug. 6. 21:31
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát lehet jobb lenne, igazad van!
2012. aug. 8. 22:22
 12/13 anonim ***** válasza:
AZ meg ki? XD
2012. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
xd xd
2012. aug. 13. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!