Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mi szerint szurkolnak az...

Mi szerint szurkolnak az emberek pl. Londonban?

Figyelt kérdés
Úgy értem,Londonban 5 csapat van.Tehát az egyik ember miért szurkol a West Hamnek,a Tottenham helyett?Vagy miért nem Arsenalosok vagy Chelseasek?Szóval értitek.Vagy Barcelonában ott a Barca és az Espanyol is.Szóval mi szerint szurkolnak?
2012. júl. 22. 23:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy részt vannak divat drukkerek ez minden csapatnál van viszont normális ember úgy dönt szerintem hogy melyik csapatba vannak szimpatikus emberek és hogy milyen focit játszanak.
2012. júl. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
legalábbis először utánam meg bele szeret a csapatba ha nem dívat :D
2012. júl. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez változó.Van akinek tetszik mondjuk a csapat színe vagy a címere.Ezért szurkol nekik.Lehet,hogy mert az a csapat képviseli az ő lakhelyét.Én Fradista vagyok.Én nem tudom,hogy miért vagyok Fradista.gyerek korom óta az életem része.A lelátón nőttem fel.Szerintem a Fradi választott engem.Az életem ez a csapat.Soknak így vannak attól függetlenül,hogy kinek szurkolnak.Ez már nem is a szurkolói kategória hanem ez már szerelem.Ezt a Fradi tábor tudta jól megfogalmazni. "A MI SZERZŐDÉSÜNK EGY ÉLETRE SZÓL!" De az előttem szol is jól mondja.Angliában a legtöbbje divatból jár ki a meccsekre vagy hordja a"csapata" sálját.
2012. júl. 23. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 23. 03:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Londonnak is vannak külön részei (észak-london, dél-london stb.) és a csapatoknak sem egy helyen van a támaszpontjuk. Tehát gondolom aki pl a chelsea-stadionhoz vagy a chelsea főhadiszálláshoz lakik közel az a chelseanek szurkol.
2012. júl. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen erre is gondoltam,csak voltak emberek,akik azt mondták Londoniak de nagyon messze laknak a Kelszi stadionjától mégis Kelszisek.Amúgy köszi a választ!
2012. júl. 23. 16:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!