Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » EB: Minek szurkolnak olyan...

EB: Minek szurkolnak olyan sokan a Hollandoknak?

Figyelt kérdés
Mármint egy csomó ember szurkol nekik a magyarok közt is. Már régóta, ilyen sokan szurkolnak nekik vagy csak most lettek ilyen "népszerűek" Magyarországon?
2012. jún. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom. Én azt nem értem hogy mi ez a nagy spanyol imádat. Én a hollandot annyira nem látom kirívónak. Viszont a spanyoloknál:D! Voltunk a vb-n ilyen sör sátorba nézni a meccset és szinte 30-40-ből csak mi voltunk német szurkerek. Talán Puskás miatt ekkora a szurkolótábor. A játékuk nem is volt túl jó nem lőttek túl sok gólt. Tehát csak Puskásra tudok gondolni. De mondjuk az emberek ilyenkor mindig megőrülnek. Néha vannak ilyen divat csapatok akiknek szurkolni kell. Azt ezért látunk olyanokat hogy nők (!), akik soha nem néznek focit (!!), spanyol zászlóba bugyolálva (!!!), szurkolnak éjjel a sátorba a spanyoloknak, és ha gólt rúgnak a 70. (!!!!) percbe akkor majd kiugranak a bőrükből. Na mindegy én már idén nem is fogom nézni a focit. Szinte egy gól sincs. Inkább nézem akkor a youtubeon a legszebb gól összeállításokat.:D
2012. jún. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
vannak ilyen emberek akik mindig az aktuális legjobbnak szurkolnak. pár éve még brazilos volt mindenki, most spanyol :)
2012. jún. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Bár én elsősorban nem nekik szurkolok, de nekem is nagyon szimpatikusak. Jó játékosaik vannak, szépen, látványosan játszanak, nem nagyképűek...Én mindig is szimpatizáltam velük amióta nézem a focit (2002 óta). A holland szurkolókat pedig sokkal kevésbé lehet divatszurkolóknak nevezni mint pl. azokat akik a spanyolokért vannak oda. Szerintem ez is az oka annak, hogy sokan rajonganak értük.
2012. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
hollandia és anglia a legjobb
2012. jún. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A hollandok még hagyján, szerintem kb. mindenki a spanyoloknak szurkol.. De hadd szurkoljanak, nekem mindegy.. Én másokat szeretek.
2012. jún. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!