Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Másnak is jólesik ha valaki a...

Másnak is jólesik ha valaki a családból (vagy többen) eljönnek megnézni a versenyét és szurkolnak? Vagy van akit kifejezetten irritál ha ott van valaki a családból?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 16:19
 1/5 anonim válasza:
engem kifejezetten zavar, ha valaki ot tvan a családból tuti, h semmi nem sikerül és a béka segge alatt végzek. : D
2011. márc. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem mindenki szereti azt tudom.Mondjuk láttam már olyan szülőt hogy tuti nem lettem volna a gyereke helyében.Van amikor nemhogy drukkolna vagy segitene,hanem séregeti a gyereket vagy bunkoskodik vele egész nap.Na az nekem sem tetszene.Pl.gyerekkoromban kifejezettem szerettem ha eljött valamelyik szülő velem,mert tuti jól teljesítettem.Amúgy a barátom nem akar sose eljönni velem és ne tudom mire vélni,mert amúgy jól megvagyunk.Én bármikor kimegyek megnézni egy meccsét,pedig nem a kedvenc sportom,de mégis mivel ő játszik megyek néha.Amúgy tuti sokat számit az is hogy mennyien szurkolnak,mondjuk a csapattársak.Mi lég kis csapat vagyunk,de látom néha hogy van egy-két csapat és nagyon jól szurkolnak a társuknak,mert sokan vannak,összetartanak és ez szerintem jó dolog.Köszi a válaszod.
2011. márc. 6. 17:26
 3/5 anonim válasza:
mit sportolsz? :)
2011. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
kick box.te?
2011. márc. 7. 20:37
 5/5 anonim válasza:
díjugratás
2011. márc. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!